Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kérdésem a következő: a...

Kérdésem a következő: a halszex öl?

Figyelt kérdés

Tegnap két szumátrai átkerült egy 45 l akiba. Hím és nőstény. Ívó mozdulatokat csináltak. Ma pedig a nőstény szumátrai egész nap a szűrő és az akváriumfal közt függőlegesen, fejjel lefelé állt, és nem mozdult. A kérdés az lenne, h megtermékenyült, vagy a hím halálra hajszolta? És mi a teendő, ha túlhajszolta a nőstényt?

Köszi.


2011. júl. 12. 19:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Ahogy oda felmegy, a másik hal nem találja. Így piheni ki a kergetés fáradalmait? A hal nem látszik betegnek, szép a színe, eszik, nem látszik betegnek, ha megbirizgálom, szépen úszik..
2011. júl. 12. 19:04
 2/8 A kérdező kommentje:
-"nem látszik betegnek"...
2011. júl. 12. 19:08
 3/8 Offthewall válasza:
Eszik, szépen úszik. Nem vagyok halszakértő, de akkor bizonyosan nem halott :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2011. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam, h meghalt volna. Ha Téged az oviban halálra kergetett Pistike, Te sem haltál meg. Ha lehet érteni a lényeget..
2011. júl. 12. 19:22
 5/8 foxicom ***** válasza:

Ennek semmi köze az íváshoz!!

te csak 2-vettél miközben olyan 5-6-an élnek meg békességben!!

Ha lehet vegyél még 3-4-et!

De jó lenne tudni az akvárium méretét!

2011. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Doruss ***** válasza:

foxicom: írta, 45 liter. Amúgy meg gondolom szaporítani akarja, azért vannak ketten.

Biztos különböző neműek? Nem hiszem, hogy halálra kergetné... Amúgy a szumikra jellemző a fejjel lefele pihenés, nincs ebben semmi. Nem tudom, hogy mi történt, de nem hiszem, hogy baj van, Amúgy mekkora helyen élnek? Honnan raktad át őket?

2011. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem az életkörülményekkel van baj, amúgy 90 literesből lettek kiválasztva. Tudom, h szoktak fejjel lefelé pihenni, de egész nap?? És szemmel láthatóan a másik elől menekül.

Kérdésem újra: ez lehet végzetes is? Halálra fáraszthatja a hím?

2011. júl. 12. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz még be 2-3 nőstényt és akkor nem hajszolja az egyik halálra, mert ez bizony előfordul.
2011. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!