Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez nagy baj? (a többi lejjebb)

Tomcatt kérdése:

Ez nagy baj? (a többi lejjebb)

Figyelt kérdés
Kb. két hete be van rendezve az akváriumom,és mostanra kialakult egy két dekoráción valami fehér nyálkás réteg.Ez nagy gond,vagy ne is foglalkozzak vele?
2011. júl. 13. 05:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az valamilyen díszfán keletkezett? Ha azon akkor nyugodtan hagy benne "csak" bepenészesedett. Egyes halfajok szívesen fogyasztják.
2011. júl. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen szőlőgyökéren.Pedig kifőztem,és legalább egy hónapot elő áztattam 2 napi vízcserékkel,és az akváriumba helyezés előtt ismét kifőztem.
2011. júl. 13. 06:30
 3/3 Platypus ***** válasza:
Teljesen természetes, egy fadarabot nem lehet 100%-osan mentesíteni mindenfajta szerves anyagtól. Ha más nem is, a cellulóz ott marad, ami egyes gombáknak tápláléka lehet. Ez a nyálka csak a kezdeti időkre jellemző, hamar eltűnik. A garnélák pl. lezabálják.
2011. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!