Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan juthatunk az otthonunk...

Hogyan juthatunk az otthonunk környékén szúnyoglárvához?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy elmegyek az Atlantiszba venni.
2011. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol az otthonod? Kertes ház? Ha van erkély, vagy udvar, hagyj egy vödör vizet állni, tegyél bele egy kis növényi hulladékot, hogy kezdjen el bomlani és hamarosan beleköltöznek.
2011. júl. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Elég ha a napon felejtesz 1 pohár vizet, nemsokára tele lesz szúnyoglárvákkal:)
2011. júl. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Motoregér00 ***** válasza:
De vigyázz ha kikel a szúnyoglárva raktárad akkor nincs kegyelem, elárasztanak a szúnyogok.
2011. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne vegyél, rakj ki egy vödör vizet, meg bele valami elhullott növényt, aztán beleköltöznek a szunyogok, és a lárvákat meg valami kissebbb lukú hálóval kiszeded vagy ilyesmi, aztán már add is az állatodnak, mert ha kikelnek tényleg nincs kegyelem!!((Kérlek értékeld a válszt))
2011. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pesten is beköltöznek a szúnyogok az ablakba? Sztem itt csak elpárologna a víz a pohárból, itt még nem láttam szúnyogot idén :)
2011. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is gondoltam hogy ki teszek eegy vodor vizet elhullot novennyel,de meddig kell ott hagyni a vizet?
2011. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2011. júl. 16. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Vidéken kb 2nap alatt tele van szúnyoggal. városban nem tudom. lehet hogy több nap
2011. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!