Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatunk el leghamarab...

Hogyan juthatunk el leghamarabb a Budapesti Vidámparkba?

Figyelt kérdés

A Déli, vagy a Keleti pályaudvarrol szeretnénk eljutni valahogy. Térképen nem nagyon tudunk kiigazodni.

Azt láttam, hogy a Nyugatihoz van közelebb, de nekünk a vonatunk oda nem indul. Esetleg hogy melyik busszal, villamossal stb-vel juthatunk leghamarabb a Vidámparkba, valaki aki már jártas ebben, tudna ötletet mondani?

Továbbá megszeretném kérdezni, hogy egy diák karszalagmennyibe kerül? meg egy felnőtt.

Még azt szeretném megkérdezni, hogy van nekem egy ilyen 90%-os bérletem, ami a Magyar Államkincstár kártyája konkrétan.

Köszönöm


2011. jún. 19. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Keletiből 7-es 173-as 7E vagy 173E, vagy 5-ös buszok egyikével elmész a Zugló vasútállomás megállóig (Hungária körút) majd 1 utcát visszagyalogolva a Hermina útról indul a 72-es troli. Azzal elmentek a Vidámparkig.


A jegyárakat Te is meg tudod nézni a weboldalukon...


Ugyan a kérdésed végül nem tetted fel, gondolom az lett volna, hogy ingyenes-e a BKV a MÁK kártyával. Igen, ingyenes.

2011. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ja kihagytam:D

a vidámparkra gondoltam, hogy azzal kapok e kezdvezményt

2011. jún. 19. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
www.utvonalterv.hu
2011. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem oda nem kapsz...

Ne haragudj, de örülj neki hogy az utazás tizedannyiba kerül mint egy normális embernek, mindenhová ne várj vele kedvezményt...

2011. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 20E busz a keletitől a hősök terére kivisz, onnan meg egy köpésre van.
2011. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Keletiből besétálsz a Garay utcai trolivégállomásra, felszállsz a 79-es trolira, és azzal elmész az Állatkertig, onnan közel lesz. Vagy ahogy már írták, 20E busz a Hősök terére.

A Déliből mindenképp át kell szállni, akkor már az a legjobb, ha a piros metróval elmész a Deákra onnan a Kisföldalattival a Széchenyi fürdőig.

2011. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most a vidiparkba 40%-os kedvezmény van:D MI szerdán megyünK
2011. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

denem most megyünk..pont mikor kedvezmény van..:/

majd csak fizetés után.

2011. jún. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!