Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Aranyhalakat tartok az akváriumban és ugye azok hidegvizi halak!!De a vizük neki túl meleg 28 fokos hogy hütsem le?Leszoktam engedni a víz felét és újjat de az csak 1-2 fokot visz le!!
2011. júl. 15. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 3, különböző méretű akváriumunk van. Egy műanyag, félliteres üvegbe engedj vizet, fagyaszd le, és jó lesz, az a víz mennyiségétől függően 20 fok körülre leviszi. Nálunk most kb 28-30 fokos a víz, bár nekünk guppink, xifónk, tetránk stb. van, aranyhal nincs, az nem tudom meddig bírja
2011. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az akváriium tetejét szedd le és egy szobai ventillátort rakj mellé, magasra úgy hogy az a vízfelszínt fújja, fodrozza a vizet, h tudjon párologni jól és akkor hűlni fog jobban.
2011. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fagyassz le vízzel teli pet palackokat, és rakd bele őket a vízbe. A ventillációs módszer aranyhalaknak kevés.
2011. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfero ***** válasza:
az akvárium fölé szerelj egy ventilátort és kiegészítésként tehetsz még bele fagyasztott műanyag palackot.ez kb 2-3 fokot leviszi.de hány literes az akvárium?az hogy leengeded felét nem egy jó ötlet mert folyamatosan változtatod a víz hőmérsékletét és gondolom nem is pihenteted a vizet mert akkor ugyanaz a hőmérséklet lenne mint az akváriumba hacsak nem hűtőd le előtte de ez az ötlet mint írtam nem jó mert ha egyből lehűtőd sokkhatásként hat rájuk.
2011. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!