Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről?

Foxicom kérdése:

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 17. 17:31
1 2
 1/13 gfero ***** válasza:
azt hogy ezek elmebetegek és én nem értem hogy a hatóságok hogy engedik meg ezt pláné Kínában ahol elég nagy a fegyelem bár az állat kínzás nem tudom menyire büntetendő náluk
2011. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Természetesen nem értek vele egyet. Amúgy is, milyen anyagból van ez a kulcstartó? Balesetveszélyes az állat számára, és nevetségesen kicsi a helye benne. Remélem ez is csak egy olyan "vicc", mint az üvegdobozba zárt kismacskák. Bár Kína esetében nem vagyok benne biztos...
2011. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:
én átvágnám a torkát annak amelyik ezt kitalálta
2011. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Élő állatos kulcstartó??

Kis g__i mandulaszemű p__felyek-.-""

2011. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szegények :(

azt a barmot tenném ilyen kicsi helyre (méretéhez képest) amelyik kitalálta. aztán "nesze bmeg tápláló víz" :S

én inkább megvenném a kereskedőtől mindet, kiszedném őket arról a helyről és beadnám őket kereskedésekbe. még mindig jobb ott nekik, úgy legalább otthonra találnak :/

2011. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

18:27

Ha megvennéd mindet, a sikeren felbuzdulva következő körben kétszer ennyi kulcstartót "gyártanának". =P

2011. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Doruss ***** válasza:

Érdekes, én nem akarok ezzel senkit megbántani, és nem vagyok rasszista sem, de ha megfigyelitek, a legtöbb hasonló borzalom a kínaiaktól származik.

Ez annyira borzalmas... megvenném az összeset, és kiszabadítanám... még mindig nem vagyok képes megérteni, hogy miért jó az az embereknek, hogy szerencsétlen állatokat kínozzák, csak úgy divatból. Most komolyan, hogy nem érzik ezt át??? Hogy nekik milyen lenne, ha beraknám egy műanyag tasakba amibe épphogy állni tud, telefújnám valami színes gázzal, és azt mondanám neki hogy a levegőjében van elég tápanyag?? És kulcstartóként figyegne, zsebre raknánk, hadd szenvedjen? Nem hiszem el, hogy nem jobb érzés, ha van egy egészséges teknős vagy hal egy szép akváriumban...

2011. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Doruss ***** válasza:
Egyébként igaz, hogy hiába venné meg bárki az összeset, úgyanúgy csinálnák tovább... inkább úgy fognák fel, hogy milyen szép nagy rá a kereslet...
2011. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha igaz, állatkínzás.

De ha megfigyelitek, ez az egész még sehol sem volt Április 1 előtt, és én erről MAGYARUL már májusban olvastam.

Szerintem tehát kamu.


Bár tudjátok, a Kínaiakból BÁRMIT kinézek.

2011. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy etetik ebben a halak?? És ha elpusztul benne, akkor vesznek egy másikat, vagy hogyan gondolták ezt mégis?
2011. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!