Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről az akváriu...

Mit gondoltok erről az akváriumról, mit változtassak? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Még kicsit zavaros mert nagy lendülettel cseréltem vizet, meg tettem bele nitrivecet.

8neon, 2platti, 4nagy +7-8 tegnap született guppi meg 2 algázó.

Túlélik a kicsik ennyi növénnyel?


2011. aug. 17. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, szép és ízléses kis akváriumod van. :)
2011. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik :) Még a narancs kövek sem zavaróak, pedig más akváriumokban utálom, mert fehér homokra tetted :)

A guppik sztem el tudnak bújni itt.

2011. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! Az a fatörzs igazi, ha igen honnan van? Amúgy a guppik el tudnak bújni ennyi növény között! :)
2011. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát így ránézésre egész jó. bár én a helyedben még emelnék a talaj magasságán olyan 3-5 centire.
2011. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok. bocsi,teljesen elnéztem. elég magas már így is a talajod. :D más kivetni valót nem tudok mondani. próbáld ezt így megtartani.
2011. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kifejezetten tetszik!

Bár ellenzem a színes aljzatot, ezek a narancs kavicsok, mint díszítés, nagyon jól mutatnak!

2011. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szerint sikert avattam, nekem is tetszik, csak nem tudtam hogy mások hogy látják.
2011. aug. 17. 12:19
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem igazi sajnos, mert nem találtam ehhez hasonló vasfát, egy sima akvarisztikában vettem Pécsett.
2011. aug. 17. 12:40
 9/15 Frontosa ***** válasza:

Gratulálok! Tényleg szép!

A fény viszont kevés lesz a növényeknek, azt mindenképpen fejleszd majd. Merész vállalkozás a kavics+kvarchomok, talajporszívózásnál össze fog keveredni, azzal majd óvatosan. Még annyi, hogy a magas szélső növényeket én egy kicsit hátrébbra ültetném. De egyébként a szépérzéked nagyon rendben van!

Üdv,

2011. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ötlet a fényerő növelésére?
2011. aug. 17. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!