Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez normális a garnéláknál...

Ez normális a garnéláknál vagy rosszra utal?

Figyelt kérdés
Van sok növényem, jávai moha is rengeteg de sosem tartózkodnak benne, sőt nem is állnak meg sehol szöszölni, hanem körbe körbe úsznak és mindig az üvegen próbálnak mászni. A kaját még sose ették meg amit bedobtam nekik. Igaz zöldséggel még nem próbáltam. Ötletek?
2011. júl. 22. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta vannak meg ?
2011. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Platypus ***** válasza:
Ha csak a hímek úszkálnak, az jó jel, olyankor csak szaporodási szezon van. Viszont ha az összes csinálja, akkor baj van a vízzel.
2011. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre hogy csak a hímek úszkálnak. Amúgy 2 hete vannak meg.
2011. júl. 22. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Sera "Shrimp naturals" kaját adj nekik. Nem egyből rabolnak rá, mert kell idő míg megérzik a szagát, hát egy 10perc vagy fél óra mulva ellepik aztán fogják a kezükbe és 1-2 óráig nyammognak. Nálam így szokták. A hímek cikáznak össze-vissza azzal nem kell foglalkozni.
2011. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt adom nekik, de eddig mindig csak szétmállott a vízbe! Sose mentek rá még napok múlva se! :(
2011. júl. 23. 07:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg furcsa. Akkor passz, nem tudom mi bajuk lehet. Ha gondolod tudok adni olyan RC garnélákat amik életképesek, amik szoktak enni is :)
2011. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként halakkal tartod, vagy csak magukban? Ne rakj a vizükbe szerintem vízelőkészítőt, én nem szoktam. Megmondom őszintén volt, hogy nem is állott vízzel cseréltem vizet, hanem frissel, részleges vízcserét és még úgy se lett semmi bajuk. De nem öntök bele semmit. Szóval még növénytápot is kevesebbet szoktam, mint kéne és carbot sem nyomok a vizükbe. Nem tudom te hogy csinálod.
2011. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Halak nélkül vannak, növénytápot is elhagytam most, de amúgy is keveset használtam, vagyis annyit amennyi a dobozra volt írva (Easy Life Profito). 54 literes az akvárium. :S Amúgy köszönöm a felajánlást, de egy Szabolcs megyei faluban vagyok! :D Nem hiszem hogy te is :P
2011. júl. 24. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:
ja én nem.
2011. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még arra is gondolok, ha talán régi réz csövekben megy a csapvíz, akkor sok a réztartalma a víznek. Ez csak egy ötlet.
2011. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!