Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért úsznak kicsit ferdén a...

Miért úsznak kicsit ferdén a halaim?

Figyelt kérdés
3-4 napja ferdén úsznak a halaim (nem mindegyik csak a guppi, rózsalazac és a platty), de este etetés környékén nincs semmi bajuk. Mitől lehet ez?
2009. ápr. 5. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából gőzöm sincs. Csak azért válaszolok, hogy ne aggódj ilyen az én halaimmal is megesett. Életük végéig így maradtak, de csak akkor látszott rajtuk amikor nyugalomban voltak. A "ferdülés" után még 2 évig éltek , normálisan ettek...Tehát semmi bajuk nem lett ezen kívül.
2009. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! bár amint megfigyeltem az elmult héten amikor a világítás be van kapcsolva akkor már nem is úsznak ferdén.
2009. ápr. 10. 13:16
 3/3 anonim válasza:
Szia!Figyelj rá, hogy csak egy irányból érje őket fény, ne oldalról, hanem csak felülről. Az oldalról érkező fény bezavarhatja őket, és képesek oldalazva úszni! Remélem segíthettem!!!
2009. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!