Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eheim professionel 2222 külső...

Zsoka79 kérdése:

Eheim professionel 2222 külső szűrővel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:05
 1/5 gfero ***** válasza:
egy kb 120 literes akváriumnak tökéletes
2011. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána olvastam és a paraméterek szerint 150-ig jó. Viszont a minőségére vagyok kíváncsi. Pl. hang és anyag minőség. De köszi.
2011. júl. 25. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Ár/érték arányban borzalmas. 2 literes szűrőtérfogat 20-30 ezer forintért?? Veszel egy műanyag dobozt meg egy vízpumpát, ugyan ezt kapod 3 ezer forintért.

Amúgy minőségre jó, csendes, megbízható, de nagyon el van méretezve.

2011. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Utána olvastam és a paraméterek szerint 150-ig jó."


Akkor minek kérdezel, ha úgysem hiszed el? A 150 liter a gyári ajánlás, a gyártó saját maga találja ki, naná, hogy fényezi magát.

Az utánna olvasást éppen most teszed meg érdemben, amikoris azt olvasod, hogy ez kb. 100-120 literig használható.

Megbízható szűrő. Más jó tulajdonsága nincs. A rosszakat Murr leírta.

2011. júl. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
100%

Nagyon jó minőség, csendes, a gyári szűrőanyag az egyik legjobb, amit csak kaphatsz. Csak csapokkal együtt szabad megvenni, külön rohadt drágák. Murral ellentétben szerintem nem olyan rossz az ár/érték aránya, ezek a szűrők rendelkeznek olyan áramlási sebességgel, ami már képes rendesen összeszedni a mulmot. Ez egy növényes akváriumban fontos szempont, mert a sűrű susnyában nem lehet normálisan porszívózni. A Murr-féle barkács megoldás biológiai szűrésre nagyon jó, de mechanikaira alig.

A tetratec szűrők némileg olcsóbbak, de picit kevésbé csendesek és a szűrőanyagot is érdemes külön venni hozzá.

2011. júl. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!