Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehetnék profi akvarista?

Hogyan lehetnék profi akvarista?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sokat tanulsz, olvasol, na meg a tapasztalat.
2011. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát, először is kiolvasod a legfőbb irodalmakat. Aztán veszel egy akváriumot és kipróbálsz mindent a gyakorlatban. Feljársz fórumokra, nézegeted a témákat. Aztán sokat költesz, merthát pénz is kell sajnos egy profi akváriumhoz.
2011. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Salx Narval ***** válasza:
Ez szorgalom és akarat kérdése, no persze költeni is kell rá.Természetesen kitartás és türelem is kell hozzá.Én már 30 éve halazok, de profinak nem nevezném magam, legfeljebb tapasztalt akvaristának.SN.
2011. júl. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy hogyan tudnék olyan szintre eljutni, hogy már pénzt is kereshetnék ezzel.
2011. júl. 27. 06:13
 5/15 Platypus ***** válasza:
Szép elképzelés :) Javaslom, költözz ki Szlovákiába, és vegyél feleségül egy olyan lányt, aki díszhaltenyésztő családból származik. Náluk ezt nagyipari szinten csinálják, tenyésztőként nem tudnál versenyezni az áraikkal. Vagy ha sok pénzed van és bátor vagy, akkor alapíts egy boltot.
2011. júl. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Daphina ***** válasza:

Hmmmm.

Ha pénzt akarsz keresni csinálnod kell egy boltot.

Lehetsz díszhaltenyésztő, de ahhoz sokat kell tanulni.

Ajánlom neked az akvarista.hu-n az akvarista tanodát!

2011. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kis helyen lehet garnélákat tenyészteni Pl Christal Red.

De aki csak beadja az állatkereskedésbe eladásra, az nem sokat keres rajta. Nem elég hogy tenyészd, azt el is kell tudni adni jó áron, és szerintem ez utóbbi nehezebb. Persze kinek mi.

2011. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy Hable kolléga is mondja, jelen pillanatban egy Japán/Német színvonalaknak megfelelő több tízezer literes garnéla tenyészetet érné meg létrehozni közlép Európában, nyitva az olasz, balkáni, és a tőlünk keletre fekvő piacra. Mert azok a garnélák, amiket a boltok "gyártanak" esetleg a halasok megpróbálkoznak az újjal egyszerűen nem felel meg az igényeknek. Ha csak a Magyar piacon próbálnál meg garnélákat eladni, (én nem csak sepregetőt, amanot, és redet) akkor már inkább dobáld a kútba a pénzed, vagy tudok egy jobbat, add nekem;)



Ha halakat akarsz eladni, készülj fel arra hogy lenyomják a szlovák halgyárak. Itt csak úgy tudsz hallal érvényesülni, hogy MINŐSÉGI ismétlem MINŐSÉGI, kiváló mintázatú halakat adsz el. Pl diszkoszok, törpe sügérek, guppik, aranyhalak, koik. Csak a minőséget mondjuk meg kell fizetni. ÉS itt van a bibi.

2011. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Vagy ha sok pénzed van és bátor vagy, akkor alapíts egy boltot."


mennyi az a sok pénz?


mert épp most jutottam egy "kisebb" összeghez örökség révén és már jó ideje el akartam kezdeni akvarisztikával foglalkozni.

2011. júl. 29. 16:08
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomban Szlovákiába költözni.

Azért ezt így nehezen hiszem, hogy akkora előnyük van, hogy ne lehetne velük versenyezni...

2011. júl. 29. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!