Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sokan vannak és ha igen akk...

Bán Máté kérdése:

Sokan vannak és ha igen akk mi maradjon?

Figyelt kérdés
30l re 1 hím betta és 1hím guppi és 2 lány guppi
2011. júl. 29. 13:38
 1/9 Brigi ^^ ***** válasza:
30lbe max 1db hím bettát lehet tartani.a guppik hamar el fognak szaporodni, nagyon gyorsan tömve lesz az akváriumod, és akkor a betta akcióba lendül, ha eddig nem tette... ki kéne venni a guppikat :)
2011. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
30l 1db hím betta? ennyi? nem gondolod hogy az kevés egy kicsit?:D
2011. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés. Az elsőnek igaza van, a bettát egyedül kell tartani. Ne okoskodj, ha nem értesz hozzá :D
2011. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek az utolsóval és az elsővel! :)
2011. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

szerintem igaza van a második válaszolónak!

30 literben simán lehet tartani 1 hím bettával pár guppit, sőt több halat is!nekem is simán elvannak együtt és egyik sem csipkde vagy kergetőzik:)

ennyi...:D

2011. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Brigi ^^ ***** válasza:
uhhpuff.. 20:03-as! egy bettának MINIMUM 30liter kell, persze meg él 30literben teletömködve mindenféle más hallal, mert rákényszerül. De ez nem egészséges, semmiképpen nem jó. Ha nem értessz hozzá, legalább ne oszd az észt. Vannak betták, amik nem olyan agresszívek, hallottam már ilyenekről, hogy nem bántotta a guppikat, de ez nagyon halfüggő. Nem tudhatod, hogy milyen lesz a tied. Sőt, itt min. 50 litert írnak! [link] ne legyünk már állatkínzók, ha nem muszáj!
2011. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Felőlem mindenkit nevezhetsz állatkínzónak de engem ne jó!

Brigike!ha van egy 40 literes akváriumod, akkor már nem fogsz tartani benne 1 bettát sem mert azt olvastad, hogy neki 50 liter kell uhhhpff...Kicsit sem veszed észre, hogy minden könyvben, honlapon meg kitudjahol mást és mást írnak??? :D sz.tem azok a felelőtlenek akik három v. négy 20centis papagájt tartanak egy csepp kalitkában...

de volt bennem annyi emberiség, hogy még most sem neveztem senkit sem állatkínzónak...ha még azt sem tudom milyen a másik hala..

2011. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Brigi ^^ ***** válasza:

"ha van egy 40 literes akváriumod, akkor már nem fogsz tartani benne 1 bettát sem mert azt olvastad, hogy neki 50 liter kell" igen. :) Ez kb olyan volt, hogy ha van egy 4les akváriumod, akkor már nem is fogsz benne tartani aranyhalat, mert azt mondták?

Na az tényleg állatkínzás, de legyünk már tisztelettel a állatok iránt és akkora helyet biztosítsunk számukra, amekkorára igényük van. Hol mondtam én rád olyat, hogy állatkínzó vagy?

2011. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brigi ^^ ***** válasza:
ezt egy másik kérdésnél láttam: "a hely méretének megszabását a halaknál, nem azért csinálják, hogy te utána szakértő szemmel megállapítsd, hogy attól még jól érzik magukat... Most még igen. De lehet, h nem nőnek akkorára, betegesek lesznek, stb. Nem tudhatod. Inkább megéri nagyobb helyet, vagy kevesebb halat, nem?" nem én írtam.
2011. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!