Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most kezdek akvarisztikázni....

Most kezdek akvarisztikázni. Kérdésem:éjszaka ki lehet kapcsolni világítást a halaknak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia , nézd meg a Vaterán, ott olcsón találsz és még más tartotékokat is
2011. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen, köszi.Nézzem ott is.Üdvözlettel!

Andi

2011. aug. 1. 12:57
 13/17 anonim ***** válasza:
én 500 ért vette nagyyker áron
2011. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
58%

Szia!

Én elég sokat foglalkoztam halakkal. Nekem is időzítős kapcsolóm volt és napi 8-10 órát ment a világítás különböző periódusokban. Bár nekem mű növényeim voltak. Arra figyelj,hogy nem jó se a túl sok természetes, se a túl sok mesterséges fény, mert zöld, illetve barna algásodást okoz. Visszatérve az időzítőre én is vettem digitálisat,azt hiszem a Media markt-ban,de nem sok mindent ért... Aztán vettem olyat amit kézzel kell beállítani : [link] . 800Ft volt és remekül bevált :) Remélem tudtam segíteni :)

2011. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te segítségedet is!!!
2011. aug. 6. 20:22
 16/17 anonim válasza:
nekünk is időkapcsolónk van, praktikerben 800 ft a mechanikus, és reggel fél 8-tól este 10-ig megy. figyelj arra hogy spéci fénycsöveid legyenek, mert ha sima fénycsövet használsz tele lesz algával az akváriumod!
2011. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Éjszaka a halaknak pihenni kell. A természetben sincs világos éjszaka. Nekem is mechanikus időkapcsolóm van, mint a képen amit linkeltek. 12-től este 11-ig világít. Sima fénycsövem van 2700 Kelvines, és nincs több algám, mintha akvarisztikai csövem lenne.
2011. aug. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!