Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik zebra dániomnak...

Az egyik zebra dániomnak eltűnt a farok úszója. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 20:06
1 2
 1/15 gfero ***** válasza:
40%
milyen halakkal tartod együtt hány literbe?más betegségre utaló jelek vannak?
2011. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rózsás díszmárna, foltos páncélosharcsa, guppi.50L.
2011. júl. 31. 20:19
 3/15 gfero ***** válasza:
46%
jó vicc a márnának 3x ekkora akvárium kel ennek amit te felsoroltál min.150 liter kell.hamarosan nem csak a farka fog hiányozni hanem az összes hal.
2011. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
gfero:Ha fogalmad sincs, hogy mit csináljak vele minek írsz?A kényszeres írásmániádat ne itt éld ki.Írj egy blogot vagy valamit.Te erre a kérdésre válaszoltál:Ezeknek a halaknak mennyi helyre van szükségük?De én nem ezt kérdeztem.Az lett volna fontos, hogy mit tudok tenni a halamért, hogy ne szenvedjen.Neked fogalmad sincs róla de azért írsz.A halam azóta is szenved.Legközelebb tartsd meg a hülye megjegyzéseidet magadnak.
2011. aug. 1. 10:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a helyzet! Az egyik szumi lecsipkedte a farkát, de 1-2 hét után visszanőtt, addig egy kicsit szerencsétlenül úszott, de túlélte és utána még 3 évet élt! :)
2011. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tényleg vissza nőt?Én azt hittem, hogy megfog halni.Remélem az enyémnek is vissza nő, de neki nem csak meg csipkedték hanem hiányzik az egész.Olyan mintha tőből levágták volna.
2011. aug. 1. 10:20
 7/15 anonim ***** válasza:
vissza fog nőni neki. viszont annyiban igaza volt gferonak hogy kicsi a hely. meglehet hogy ha több lenne nekik a hely akkor nem annyira bántanák egymást.
2011. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még nem láttam, hogy valamelyik bántaná a másikat, de úgy is most kapok egy nagyobb akváriumot.Köszönöm a választ.
2011. aug. 1. 17:59
 9/15 gfero ***** válasza:
100%
bocsi akkor nem voltam érthető.ha kis helyen tartod akkor a halak agresszívek lesznek és összecsipkedik egymást amiből komoly fertőzések alakulnak ki amibe a halaid elpusztulnak.igaz hogy visszanőhet rendes körülmények közt de itt szó sincs ilyesmiről.előbb-utóbb kinyírják egymást mert nagyon kicsi a hely .a sérülések miatt úszórothadás vagy halpenész végez velük.de nagy az esély hogy mérgezésben halnak meg mert a sokk bomlástermék miatt túl nagy lesz az amonia-nitrit tartalom az akváriumodban.tehát a megoldás a sokkal nagyobb akvárium vagy olyan halakat vegyél ami megfelel a te akvárium méretéhez.
2011. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most kapok nagyobb akváriumot.
2011. aug. 1. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!