Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik zebra dániomnak...

Az egyik zebra dániomnak eltűnt a farok úszója. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy kevesen vannak... mivel csapathalak... mint a legtöbb. 8at rakj össze.
2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
gfero jól mondta és ne őt hibáztasd. Azért harapják le mert kicsi a helyük.
2011. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Salx Narval ***** válasza:
Én úszórothadásra tippelnék, amit a te esetedben sok minden kiválthatott, hiszen nem ép optimális körülmények között élnek a halaid, ha még ehhez társul egy rossz vízminőség akkor bizony nagy a baj.Nagy vonalakban előttem már leírták a kiváltó okokat én csak megerősítem.Bizony rajhalakról beszélünk és te nem így tartod őket, ha viszont megvan a kellő darabszám, akkor szűk a hely, csipkedős nagy úszóteret igénylő halakat tartasz kis akváriumban.Egy-két lényeges dolog, csinálod e a rendszeres 1-2 heti 20-30 %-os vízcserét, változatosan etetsz e, adsz e nyers kaját is, megfelelő szűrése van e az akváriumnak, a talajt takarítod e, van e dús élő növényzeted? Ami a fentiekből nincs meg nálad, azt pótold. [link]
2011. aug. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Minden megvan amit leírtál kivéve a változatos étrend.
2011. aug. 3. 10:48
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz a választ mindenkinek.
2011. aug. 4. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!