Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Én újonc akvarisztikás vagyok....

Én újonc akvarisztikás vagyok. Kérdés/lehet, hogy kinevettek/ezek a szűrők 220 V-ak, akkor hogy tegyem vízbe? Nem vágja agyon a halakat? Van benne valami átalakító?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:47
 1/6 Daphina ***** válasza:
Nem, mivel teljesen szigetelt az elektromos részük(elektromágnes).
2011. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
ezek nem lenni hal megszütni 220. Ezek lenni viz biztosz készülék. halak nics ettől semmi problem, nyogodt mehet tenni bele. csak te figyelj arra, hogy ne kapcsolni ki szürő, mert akkor halak meghal
2011. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
... a fűtőn se lepődj meg. Sőt, elvileg a világításnak is páramentes foglalata van.
2011. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire félsz akkor vegyél külső szűrőt. ott csak 2 cső megy a vízbe és semmi elektronikus rész :)
2011. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Thanks!Az áram miatt vagyunk berezelve.Mi márcsak ilyenek vagyunk.Külsőből milyen szűrőket ajánlsz?,ami jó is, de olcsóbb.nézegettem a Neten bizony elég drágák...
2011. aug. 3. 06:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg elég drágák, de ezek 20 év múlva is semmi baj nélkül menni fognak.

Az olcsóbb de jobb kategória az Atman, és Tetratech külső szűrők.

Ezeknél nem érdemes olcsóbb szűrőt venni, mert azok elég gagyik és hangosak.

Ezeknél elég igaz az "Olcsó húsnak híg a leve" mondás

2011. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!