Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen növény lehet? Kép lent

Ez milyen növény lehet? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. aug. 4. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
gyom
2011. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha sima gyom akkor nem élne a víz alatt. nem? ez már régóta benne van és hajtja a leveleket
2011. aug. 4. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
aha
2011. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem gyom biztos vízinövény hisz hozza a hajtásokat(már-mit a kérdező állítása szerint)!Most így nem tudom megállapítani konkrétan a növény fajtáját...lehet hogy valami vízi hínár féle vagy fogalmam sincs! :)
2011. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem. szerintem nem hínár féle,de nemtudok rájönni hogy milehet
2011. aug. 4. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán valami bacopa fajta lehet.Talán bacopa monnieri de ha az is valami hiánya van(fény,tápanyag),mert nem így kéne kinéznie.De ez egyáltalán nem biztos, ez csak az én tippem.
2011. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem is ez volt a tippem.de én a tóból hoztam be.ezért is ilyen kis gyengécske.de a tóban nagyon sokáig elélt.
2011. aug. 4. 17:51
 8/9 anonim válasza:
szerintem ne nagyon vigyél a tóbol növényt az akváriumba. én is vittem be és elszaporodtak a férgek az aljába. de szerintem ha bemész egy állatkereskedésbe vagy egy akvarisztikába akkor ott megtudod nézni hogy milyen növény.
2011. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kellő módon megtisztítottam.de nem is ez volt a kérdés :)
2011. aug. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!