Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehetséges? Fognak szaporodni?

Lehetséges? Fognak szaporodni?

Figyelt kérdés
Van két tetrám 3 bettával egy harcsával és pici algaevővel.Az egyik régóta megvan kb.2 éves a másikat nemrég vettem.A régi nagyon nagy a másik kicsi, nem is nagyon nőtt azóta, az úszója is feketébb.Azt olvastam, hogy a hím kisebb, a nőstény nagyobb, a hasa arany v. szürke színű.Ha így van és az egyik hím, a másik nőstény(nem vagyok benne biztos), akkor fognak szaporodni a többi 5 hal társaságában?
2011. aug. 5. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nem, szedd ki őket rakd egy másik akváriumba és akkor talán :)
2011. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Defoxxx válasza:

Elviekben fognak, gyakorlatban pedig nem, mégpedig a víznek enyhén savasnak kellene lennie hozzá, ezt tőzegkivonattal tudod előállítani, illetve barnás árnyalatnak. Valamint ha a tetra le is rakja az ikráit a többi hal valószínűleg megeszi azokat, ha csak nincs olyan növény (pl:moha) amibe belerakva nem felfedezhető.

Bonyolút és drága dolog, nem éri meg az anyagi és fizakai fáradozást. (Ettől persze még ha makkod van lehet)

2011. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!