Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány halat telepíthetnék egy...

Hány halat telepíthetnék egy 180l-es akváriumba?

Figyelt kérdés

És milyen halakat amik nem bántják egymást?

Írnátok alacsony és közepes fényigényű növényeket?

Baj ha sok jávai moha van benne?milyen olcsó és jó ajzatot válasszak?(barnát szeretnék)


2011. aug. 7. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Aljatot mi a tüzéptelepről hoztunk, ott adtak 30 kiló ingyen és nagyon szép is!(folyami kavics) Jól át kell mosni!!!!

A közönséges valisneria szép és nem igényel sok fényt sem, nekem nagyon szépen elszaporodtak. A sok moha nem baj, szerintem még szép is! Halak: Neonok, rasborák, guppik, dániók de ami neked tetszik! :)

2011. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem jól kezded!Először szak könyvek,és kisebb méretű akvárium.Később jólesz bölcsőnek.
2011. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen! A Horn Péter-Zsilinszky Sándor akvarisztika könyvét olvasd el! Az sokat segít!
2011. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hidd el,előbb sok-sok tapasztalat kell.Azután 180 l.
2011. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Könnyező kobra ***** válasza:

Nyugodtan kezdheted 180 literrel,mert ebben könnyebben kialakul a biológiai egyensúly!


Először nézegesd át a díszhal infót,és utána sokkal könnyebb dolgod lessz.

Ott sokmindent leírnak a halaktartásáról,levannak írva képletek ami alapján könnyedén ki tudod számolni hogy mennyi halat tarthatsz.

A lényeg hogy minden fajnak megegyezőek legyenek az életfeltételei.

2011. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Könnyező kobra ***** válasza:

Bocsánat!

Könnyebb fentartani a már kialakult biológiai eggyensúlyt.

2011. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm.most is van akáriumom,de csak 40l,5 guppival.ők régóta megvannak,de a többi halhoz nem értek,még nem tartottam mást.

most nagyon jó áron van ez az akvárium,ezért gondoltam,hogy megveszem.(felszereléssel)

köszi a válaszokat.

2011. aug. 7. 11:56
 8/10 Dioxyde ***** válasza:

Ha növényeket akarsz innen elég jó áron vehetsz,és mindegyikről van leírás milyen hőmérséklet kell neki ,mennyi fény...

[link]


Halakat meg innen nézhetsz: [link]

2011. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ezek tényleg olcsók,már ahoz képest,hogy nálunk mennyi(500-600ft és elég silány)köszönöm!
2011. aug. 7. 16:05
 10/10 Dioxyde ***** válasza:
Nincs mit :) én is innen veszem a növényeket és szépek egészségesek ,és 1-2 nap alatt megérkezik.
2011. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!