Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szivárog? (lent képek)

Szivárog? (lent képek)

Figyelt kérdés

2-3 órája cseréltem vízet. És azóta ezt vettem észre


[link]


[link]


Nem tudom, hogy szivárog-e és ha igen akkor mi csináljak?


2011. aug. 9. 13:26
 1/9 anonim válasza:
Valszeg szivárog... vagy melléöntötted a vizet, esetleg szétfröcskölted amikor cserélted. Ha feltakarítod & megint megjelenik a folt, akkor jah, szivárog. Vegyél egy másik akváriumot.
2011. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Töröld körbe egy ronggyal,aztán időnként tapogasd végig a sarkokat, illetve az akvárium oldalait, ha érzed hogy vizes a kezed, illetve valahol gyöngyözik, akkor engedd le a vizet, mert újra kell ragasztani.
2011. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már körbe töröltem :/ 1×
2011. aug. 9. 13:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugye nem eshet szét bármelyik pillanatban ?
2011. aug. 9. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon régi akkor nem de az ezeréves akváriumok ragasztója tud olyat csinálni hogy folyamatosan válik el az üvegtől és így egyre jobban szivárog. Vegyél egy újat vagy ha akarsz csinálj vannak olyan akvárium ragasztók amiket csak kalapáccsal szedsz le róla még egyszer. :)
2011. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Milyen árban van az üveg és a ragasztó eggyüt egy körülbelűl 70-80L-es akváriumhoz ?
2011. aug. 9. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem teljes vízcsere volt, csak részleges. Ha te nem ütötted neki semminek, akkor nem valószínű, hogy ereszt. Kivitted az akváriumot, vagy vödörben vittél be vizet?

Amúgy nem kell újat venni, elég újra ragasztani, az 1000 Ft-ból megvan.

2011. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
FBS-el újraragasztod és tökéletes lesz. túl drága az üveg ahhoz hogy csak úgy kidobd :)
2011. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond vele! Hála istennek ! Le lett törlölve körülötte a víz 2× 3× és utána már nem jött elő a víz!
2011. aug. 10. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!