Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ékfoltos razbóra hogy érzi...

Ékfoltos razbóra hogy érzi magát egy 54 l-es akváriumban?

Figyelt kérdés
Mivel társítható össze? Hány darab legyen?
2011. aug. 14. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Rosszul, nagyobb helyre van szüksége.

54 literben megpróbálkozhatsz 8 db-bal, de nem társíthatod őket semmivel.

[link]

2011. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Horn-Zsilinszky akvarisztika azt írja, hogy kis helyen is jól érzi magát! Szóval jól fogja érezni magát! :)
2011. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam anno egy 37 literesbe rakni ékfoltos razbórát, karcsú díszmárnával. 8-8db volt. Az ékfoltosok elkezdtek kiugrálni, aztán átraktam a maradékot 90 literbe, és ott olyan 2 évig megvoltak. Abba jobban is mutattak, meg ott jobban tudtak úszni is.


Szóval ha nem nézek semmilyen könyvet, akkor azt mondanám, hogy ezek viselkedésre olyanok, mint a neonhalak, teljesen nyugisak, és rendesek, pl nem eszik meg a növényeket és szintén csapatban vannak, de méretre nagyobbak lesznek mint a neon, és ezért szerintem 2 csapatnak 90 liter kell nagyjából. Én legalábbis így láttam, és így még működött is. Így nem döglöttek meg.

2011. aug. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hja egyébként 2 év után nem döglöttek meg, csak utána beadtam őket a halas boltba és más halakat vettem helyettük, mert akkor hát más halakra voltam kíváncsi.


54 liter szerintem kevés nekik, el fognak fogyni. Még ha nem is ugranak ki, akkor is. Megdöglik egy, aztán a többi megeszi. Próbáld ki, de szerintem ez lesz.

2011. aug. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!