Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta vagy guppi szerintetek?

Betta vagy guppi szerintetek?

Figyelt kérdés
van egy 63 literes akváriumom és nem tudom eldönteni hogy meik halat vegyem mert nem lehet guppit és bettát együtt tartani szerintetek ?
2011. aug. 16. 11:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet együtt tartani,mert a guppinak színes a farka és a betta vetélytársnak nézheti! Szerintem rakj bele pár guppit, pár hónap múlva rengeteg guppid lesz, úgy el fognak szaporodni! :)
2011. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem lehet együtt tartani. Hacsak nem sűrű növényzet van az akváriumban. De majd ez megerősítik/megcáfolják még az engem követő hozzászólók.
2011. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
akkor guppi 1 szavazat betta 0 várom még a válaszokat :)
2011. aug. 16. 11:16
 4/22 A kérdező kommentje:
én tudom hogy nem lehet eggyüt tartani csak válaszoljatok betta vagy guppi
2011. aug. 16. 11:17
 5/22 A kérdező kommentje:
akkor guppi
2011. aug. 16. 11:33
 6/22 A kérdező kommentje:
??????????
2011. aug. 16. 11:52
 7/22 Salx Narval ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ezt megerősíteni és cáfolni sem igazán lehet.Minden esetre nagy az esélye , hogy bántanák őket.A betták eléggé kiszámíthatatlanok ezen a téren, van , hogy jól kijönnek a kisebb halakkal, van hogy nem.Tulajdon kép azt lehet mondani, hogy bettája válogatja.:D A nagy akvárium és a sok növény sem garancia semmire.Ha mégis kipróbálod, akkor a guppikat vásárold meg és ha elérték a felnőtt kort, akkor vegyél egy fiatal hím bettát.
2011. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 eric_cartman ***** válasza:

Nehéz kérdés :) mindegyik nagyon szép bettából csak 1 lehet benne, de egyedül is nagyon szép kis hal.

Guppiból én max 10db-ot tennék bele, de csak hímeket. Szerintem szebbek a hímek, ha nőstény is van benne akkor több kell belőle mint hímből és akkor szinte megállíthatatlan lesz a szaporulat :)


Én guppikat tennék bele.

2011. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
oké akkor guppi veszek bele 6 guppit úgy lehet hogy 5 hím és 1 nőstény ?
2011. aug. 16. 12:16
 10/22 eric_cartman ***** válasza:

egyetértek a 12:04-es válasszal.

Bettája válogatja, hogy elviseli e a guppikat.


Ha guppira esik a választásod, szerintem csak akkor vegyél a guppik mellé bettát, ha tudsz neki biztosítani egy min. 30 literes akváriumot arra az esetre ha mégsem viseli el őket.


Nem lenne szerencsés, ha megölné az összes guppit, ha mégsem jön ki velük.

2011. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!