Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szolnokon állatkereskedésnek...

Szolnokon állatkereskedésnek el lehet adni kék gurámikat? Valaki tapasztalatból tudja-e esetleg, hogy igen avagy nem. Olyan 3-4-5 centisek

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 23:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ha a boltban éppen nincsen akkor beveszik a halaidat az óvoda úton, mi is vittünk be 20 blackmollyt ! de azt is csak azért vették át mert éppen nem volt a boltba ha mostanában mész biztos hogy még azok vannak ott:)
2011. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
de a pasi mondta hogy a hal az az 1 amit nem vesznek át ezért nem tudja hogy hány ft-ot adjon 1 blacmollyért, de csak átvette , meg már mások is vittek be ! szerintem vidd be és hozhatsz helyette másfajtát! de előtte telefonálj! :)
2011. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nekem csak bettáim vannak. akkor arra el tudom cserélni szerinted? pontosan nem tudom, de biztos 10 fölött vannak a gurámik, de gondolom nem fogok 10 sziámival vígan kijönni a boltból... jól sejtem? :D vagy megegyezés szerint ?
2011. aug. 20. 12:03
 4/26 anonim ***** válasza:
számold ki hogy 20 db blacmolly-t vittünk be és 1 db- ot vettek át 50 forintért hoztunk haza 5 csíkos halat aminek db-ja 150 ft volt !( annyira nem volt kedves a pasi )EGY BETTA HÁNY FORINT?
2011. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
vidd be őket a boltba és másfajtát hozol helyettük vagy nem hozol semmilyen csak átveszed a pénzt! tőllünk is megkérdezték hogy halat viszünk vagy pénzt! az óvoda útra akarod vinni?
2011. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
amenyi az ára annak amit beviszel annyi forintos keretben vásárolhatsz halat! amúgy idáig az összes választ én írtam :)
2011. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
valahogy sejtettem hogy egy emberrel beszélgetek:D... nekem nőstény betta kéne... meg pénz is :D na, most néztem meg ilyen netes árlistán vagy mi a szar:D és azt írja hogy kék gurámi 300 Ft...akkor most kapok 3000-et? ez kicsit gyanús ... lehet át kéne állnom gurámi szaporításra mer betta is ugyan ilyen értékű csak sokkal macerásabb :D :D am óvoda útra vinném én is.
2011. aug. 21. 20:46
 8/26 A kérdező kommentje:

"de a pasi mondta hogy a hal az az 1 amit nem vesznek át"

szóval ha majd beviszem az oroszlánjaimat akkor azokat is beveszik? meg még van egy zsiráfom is ... azért szerinted mennyi bettát adhatnak ??????? :D:D:D

amúgy most komolyan... akkor gond nélkül bevesznek papagájokat is igaz??? mert nálam minden van :D

2011. aug. 21. 20:51
 9/26 anonim ***** válasza:
nem az eredeti árán veszik meg a boltban az ott dolgozók ! sokkal olcsóbban a ha a gurámik tényleg 300 forintok akkor 40-50 forintért akár 20 forintért vesznek meg egyet tőled ! persze te többet is bevihetsz! a pasi tényleg ezt mondta :D egyébként papagájokat nyugodtan vihetsz ott akartam venni az enyém mellé papit de nem igazán volt ott szép papagáj úgyhogy ráférne a boltra valami szép papi :) ő guppy ért nem adnak pénzt mert az gyorsan szaporodik meg mindenki ismert ,a betta az ismert hal? mert ha ismert (sokan ismerik) akkor lehet nem is adnak pénzt és nem is cserélnek!
2011. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
hopp " mindenki ismert" helyett mindenki ismeri :D
2011. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!