Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kérem, hogy valaki aki...

Nagyon kérem, hogy valaki aki már tapasztalatból tudja írja meg nekem meddig tarthat egy 12 éves német juhász és doberman kutyám természetes halála? Amúgy nincs fájdalma kb.1 hete nem kell fel és már csak az oldalán fekszik jó egy napja.

Figyelt kérdés
Elnézést aki nem így gondolja de én azt szeretném, hogy természetes módon haljon meg mivel az elaltatást csak akkor tudnám megtenni ha szenvedne.
2009. ápr. 22. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt nemet juhaszom 10 evesen kellett elaltatni mert epilepszias volt, lehet hogy kicsit hihetetlen de igy volt.
2009. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak az orvos tudja megmondani. Hívd ki hozzá, mert ha két-három napja nem eszik, akkor lassan e miatt is szenvedni fog.
2009. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem tud felkelni már szenved!:( Az elaltatás lenne neki a legjobb mert ha nem mozog,felborúl a vérkeringése amitől megfullad,nem jut elég oxigén a tüdejébe szegénynek!Mi 5éve jártunk így,akkor mondta az állatorvos.Sajnos igaza volt mert lilúlt a nyelve és a szája ami a fulladás jele. Tudom hogy nagyon nehéz de ne hagyd szenvedni őt és legyél mellete az utolsó pillanatig!Sajnálom nagyon!:(((
2009. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem mutatja nem azt jelenti hogy nincsen fájdalma.

Az hogy nem tud felkelni pontosan arra utal hogy szenved. Valószínűleg fájdalmas neki a mozgás!


Lehet hogy te nem így látod de kegyetlenség hagyni kínlódni csak mert te nem akarod hogy elaltassák.


Az én kutyámat is el kellett, és baromi nehéz döntés volt, és a szívem szakadt meg, de ezt kellett tennem, hogy ne legyen több fájdalma!


Neked is ezt kellene tenned, mert ezzel segítesz neki! Azzal hogy nézed ahogy haldoklik és vegetál szerintem neked is csak nehezebb, neki meg pláne!


Engedd el!

2009. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok otromba lenni de nagyon egyszerű a képlet. 1: Kap egy injekciót, amitől fájdalommentesen elalszik.

2: Megvárod, amíg megfullad.

Szerintem nem kérdés, hogy melyik a kíméletesebb halál. Én legalábbis egyáltalán nem szeretnék megfulladni ha van választásom. Szerintem a kutyád sem erre szavazna. Ilyen helyzetben bár nagyon nehéz de az a legfontosabb, hogy az ő érdekeit tartsd szem elött, ne a te érzéseidet, mert így csak megkínzod, mielött meghal. Nagyon sajnálom a dolgot, tapasztalatból tudom, hogy nem könnyű. Mégis arra kérlek, ne hagyd, hogy méltatlanul és szenvedve menjen el.

2009. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kutyád már szenved, csak nem tudja mondani neked. 2 hónapja halt meg a német juhászunk, napok óta feküdt , beteg volt régóta. Végül kihívtuk az állatorvost hogy elaltassa, mi is húztuk a dolgot aztán rájöttünk hogy önzők vagyunk. Mi azt szerettük volna ha minél tovább velünk marad, de ő csak szenvedett szegénykém.
2009. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
na az ilyen "okos" gazdiktól tudok agyvérzést kapni. szerinted ez a kutya nem szenved?!?
2009. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy állat elfekszik és egy napig fel se kel akkor valoszinű valami baja van!ha egy hete nem kel fel akkor már akkora a baj,de nemcsak vele,hanem a gazdival is!egy hete szenved a szerencsétlen ésmég orvos se látta?az ilyent fel kellene jelenteni az állatvédőknél!ez állatkinzás!az orvos elaltatja és nem szenved.
2009. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézz a kutyád szemébe...látni fogod hogy szinte könyörög a segítségedért!!!!


Nagyon szépen kérlek engedd hogy elaltassák!!!!!!

2009. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek a 11.28-as éa a 11.42-es hozzászólással.


Egyszerűen nem is értelek.

1 hete szenved a kutyád, nem kel fel, maga alá ürít, ha tud még egyáltalán . . .

Csak vegetál szegénykém, gondolom fázik is.

És szerinted nem szenved???

A legborzasztóbb, mikor a butaság szorgalommal párosul.

:(

2009. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!