Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány hal ajánlott egy 22...

Hány hal ajánlott egy 22 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Egy. Húsz kilós.
2011. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy se. /talán egy hím betta bírná, de egyébként nem sok.../ garnélákat tarthatsz
2011. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy sem. 30 liter alatt halat tartani tilos az állatvédelmi törvény szerint is és a józan ész szerint is.
2011. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, még a guppinak is kötelező lenne a 30 liter, de ha betartod a tartási követelményeket és jól csinálod, vehetsz 2 pár guppit: Viszont azzal számolj, hogy hamarosan a 4-ből 44 lesz, és tudj majd velük mit kezdeni.
2011. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tartottam fél évig 20 literben 5db galaxy razbórát, sok nyövénnyel, csak tenyészteni akartam, de nem jött össze. Később átraktam őket 45 literbe, most meg 200 literben vannak. Hát örökre nem szabad ott tartani senkit.
2011. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egy hím bettát amúgy lehetne 20 litertől tartani, viszont életbe lépett egy álatvédelmi törvény, ami szerint gerinces állatot nem lehet 30 liternél kisebb akváriumba tartani. Bár még mindig jobb, mint 20-25 éve 5 literes akváriumoknak nem nevezhető gömbökben tartották őket.

Amúgy rendkívül szeretik a szépen benövényesített akváriumokat, valósággal szereti a környezetet figyelni.

ilyennel már megelégszik

http://www.youtube.com/watch?v=DlKnFs8_qF0&feature=related

2011. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!