Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy sera fil 130...

Daphina kérdése:

Vettem egy sera fil 130 külsőt (neten), mit tegyek?

Figyelt kérdés

ilyen hangja van: http://www.youtube.com/watch?v=RtHrBoMLih8

a serához visszaküldtem, azt mondták nincs semmi baja, mit tegyek?


2011. aug. 21. 15:24
 1/9 anonim válasza:
Nekem régóta ilyen szűrőm van. amíg a háló-ban volt az aki nem is tudtam tőle aludni.
2011. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rázni, ütögetni, rugdosni, stb. Lehet, hogy csak levegő szorult bele, és nem tudja kidolgozni magából.
2011. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is a levegő lesz a baj. ha nekem levegő szorul bele akkor nagyon nagy hangja van. máskor meg nem is hallani semmit
2011. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a baj az, hogy már két napja megy egyfojtában, közben döntögetem stb. , de nem halkul
2011. aug. 21. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha garanciában úgysem csinálnak vele semmit, akkor szedd szét. Nézdd meg a motorját, a tengelyt, a lapátokat, mindent. Hátha rájössz mi a baj, és otthon meg tudod csinálni.
2011. aug. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már ez is meg volt, de nem találtam semmmit
2011. aug. 22. 07:52
 7/9 anonim ***** válasza:
vegyél másik fajtát
2011. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
Ha nem vagy biztos, a dolgodban, az-az nem tudod, hogy mi okozza a hangot, ill, hogy az természetes e, akkor keress egy műszaki dolgokban jártas szakit.Ha ez a hang a készülék alapzaja, akkor csak hangszigeteléssel tudod csillapítani, vagyis körberakod pl habszivaccsal.Minden esetre érdemes lenne kikapcsolni és kézzel feltölteni újra a rendszert és így elindítani.Nem biztos, hogy a levegőt ki tuja dolgozni magából, még akkor sem, ha hetek óta üzemel.Nézd meg nem rezonál e be az amihez esetleg hozzáér, főleg amin áll.
2011. aug. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tekerj köré egy paplant, és egy madzaggal kösd meg, hogy ne essen le. Láttam ilyet egy srácnál, neki másfajta külső volt nem tudom miféle, de körbepaplanozta és berakta az akvárium mögé az egészet :)
2011. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!