Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyon SŰRGŐS! Mit csináljak?

Nagyon SŰRGŐS! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
APÁM 5X6X ROVARÍRTÓ SZERREL ODAFUJT AZ AKVÁRIUMHOZ NAGYON FÉLEK KÉRLEK SEGÍTSETEK!mit csináljak vízcsere vagy mi mert nagyon drága halak és növények vannak benne!
2011. aug. 25. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem volt lefedve? Cseréld ki a víz legalább felét és csepegtess bele víztisztítót.
2011. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem ez nem fedett akvárium
2011. aug. 25. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a vizet vagy tedd át a halakat valamilyen vödörbe, vagy a kádba ideiglenesen
2011. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a drágát nem úgy értettem hogy sokba kerültek hanem azért mert nagyon szeretem őket.apád anyád nem azért mondja hogy jaj te drága mert sokba kerültél.bocsánat ha kétértelműen fogalmaztam.egy guppit úgyanúgy megsiratok mintha egy diszkos lenne.
2011. aug. 25. 21:52
 5/12 A kérdező kommentje:
de ha már a pénzre tértünk... őszintén most hírtelen nem hiszen hogy 13 évessen közel ötezer forint értékű halakat venni.sosem kaptam zsebpénz segény családba élek...a pénzemér megdolgozom nem a seggem vakarom a tv elött seggem hanem 9-4-ig szántóföldön dolgozom.(márha nem kapcsolták volna ki a tv-t mert nem tudjuk fizetni)
2011. aug. 25. 21:59
 6/12 A kérdező kommentje:
bocsánat nem akartam kitérni az életemre a helyesírási hibákért is bocsánatot kérek
2011. aug. 25. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi de félreértettem :P sorry :D
2011. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem a te hibád én írtam félreérthetően
2011. aug. 25. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Áhh ez szar ügy!Nah figy 50%-os vízcsere és pótold a gyógyszereket amiket raktál bele!De jobb lenne ha pihentetett vizet raknál bele mondjuk 2-3 naposat az jó!De most jó lesz ha a most engedett csapvizet öntesz bele!Örülök hogy segíthettem!
2011. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány Literes az akvárium?Ahogy írta hogy szegények vagytok amit nagyon sajnálom,szerintem egy kisebb fajta ami olcsóbb,ha tényleg kis akvárium akkor az egészet is lecserélheted.
2011. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!