Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A növényeim elbarnultak,...

A növényeim elbarnultak, pedig van talajtáp, nem az összes növény barnult csak párdarab, de már attól is frászt kaptam! Az akvárium nem rég lett tisztítva, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

A nagy meleg miatt az akvárium hőfoka 28°C van és neonhalas,mit tegyek ha nincs hűtő az akváriumba!!!


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 27. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
víz fölé egy PC ventilllátort
2011. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 112 literes akváriumban egy db 1,5 literes fagyasztott vizes palack 2 fokot hűt. Nekem is 28 fok lenne, de így le tudom vinni 26-ra. Ha nem világítanék akkor 25-re le tudnám vinni. Kb. fél óránként-óránként cserélgetem a palackokat, 8 db van lefagyasztva. Mire a végére érek, addig vagy vége a napnak és már nem nagyon kell, vagy addig visszafagy az első. :) Nem fűztem hozzá nagy reményt, de kellemesen csalódtam ebben a módszerben.
2011. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!