Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akkor mi kell még az ékszertek...

Akkor mi kell még az ékszerteknősnek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell akvárium,szűrő,lámpa,kő,kavics, ezen kívül még kell valami? Ja és lécci linkeljetek szűrőket,lámpákat, ilyesmiket, tanácsokat is várok!(mekkora aksi kell hogyha 1-vagy 2 kis ékszerteknőst fogunk venni, és nagykorukban kerti tóba kerülnek?? LINKEKET SZŰRŐKRÜL,LÁMPÁKRÓL STB. LÉCCI lehetőleg ne a legdrágábbakat
2011. aug. 31. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell fűtő is! Meleg vízben kell tartani őket.
2011. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem szó szerint melegben:) 28 fokos víz kell:) Én fagyasztott hallal etetem az enyéimet:) Meg szárított rákokkal:P Imádják:) Meg az enyémeknek van pár kagyló meg csigaház is, állandóan azt dúrják, tologatják ide-oda:) A kövekkel, kavicsokkal vigyázz majd, hogy ha pici a teki, nehogy beszorulhasson a lába:) Üdvözöllek a tekitartók között:) Am sztem minden mást felsoroltál, ami kellhet nekik:) Jahm, mi lámpának egy sima energiatakarékos, de nagy fényű asztalilámpát vettünk, és tökéletesen jó:) A lényeg, hogy melegítse őket, mintha nap lenne:)
2011. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még egyszer a második hozzászóló: nyáron az erkélyen vannak, egy medence-szerű edéynben, nem árt nekik a friss levegő, és a nap sem, én itthon vagyok, úgyhogy figyelem, hogy ha kezd zavaróvá válni a napsütés, akkor a rolókat leengedem. Szóval nagyon megsüttetni sem szabad őket, de örülnek a napnak is:) (kb reggel, meg du-estefelé:))
2011. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 tekit egy ilyenbe:

[link]


10 centi magasan vizet bele.

Egy Aquael fan-1 szűrőt (4ezer Ft és olyat a legtöbb állatkereskedésben kapsz, ahol halak is vannak, olyan helyen)

Rakj bele lapos köveket kimászónak, csinálj egy kis szigetet amire kimehetnek napozni és tegyél fölé hüllős lámpát.

Kalciumos vitamin port is adhatsz nekik, az egészséges páncél felépítéséhez.


Nincs teknősöm, de szerintem ez így jó lenne.

2011. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma 9:10 bocs de inkább nem rakom őket malterkeverő ládába!!! XDDDDD Az Akvaterrárium jobb!
2011. aug. 31. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, te írtad, hogy olcsót akarsz. Az akvárium kb 5 ezerrel drágább.
2011. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ilyen ládában is lehet tartani őket, te kérdeztél, ő értelmesen válaszolt, leírta a legolcsóbb megoldást...
2011. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell pl.:Egy kis száraz terület,lámpa,fűtő,egyéb díszek stb.
2011. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!