Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit lehet egy Ékszerteknősnek...

Mit lehet egy Ékszerteknősnek adni enni, ha nincs itthon neki való kaja?

Figyelt kérdés
Ma kaptam a b.nőmtől egy teknőst de nem adott hozzá kaját nekem meg nem volt időm el menni a boltba kajáé neki.. Itthon csak halkaja van de azt észre se veszi hogy ott van.. szóval félek hogy meg hal.. valaki segítsen... Köszii és SÖRGŐSSS.... :))
2011. okt. 11. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ez hüllő szóval 5-6 nap koplalás meg se kottyan neki addig meg csak lesz időd venni neki am én párizsival próbálkoznék pici darbokban ha már nagyon éhes
2011. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze holnap veszek :)) köszönöm :) meg próbálom :)
2011. okt. 11. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapot is kibír kaja nélkül. Persze ezzel nem kell kísérletezni, csak azért mondom, hogy ne aggódj.

Nyers, fagyasztott halat kell majd neki venned, a száraz táptól és a szárított vackoktól néhány hónapon belül kijönnek rajta a hiánybetegség tünetei és elpusztul. Tehát nyers, fagyasztott hal, ez a fő táplálék.

2011. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A párizsi és a virsli elmegy, éppen adhatsz neki, de nem túl egészséges. Csak módjával.
2011. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké :) köszönöm a segítséget!! de sajna nem vt itthon párizsi csak a fűszeres másik fajta és azt olvastam h nem szabad neki adni szóval azt nem adtam.. adtam neki fehér paprikát.. remélem nem lesz semmi baja.. mert azt nem írta a google hogy azt nem szabad neki adni :)
2011. okt. 11. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia az ékszerteknős mindenevő. Növényt is épp úgy eszik mint bármi mást. Persze fűszereset nem. Viszont fogságban ha ujj helyre kerül, van hogy 2 napig sem eszik. Amíg nem érzi magát biztonságban. Érdemes odafigyelned majd hogy ne egyen mindig egy félét. Néha kapjon egy kis zöldet is.
2011. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a segítséget!! :) akk az étrendje az szárított rák lesz mert azt mondta a nővérem hogy az övék is azt eszik és paprika.. :)
2011. okt. 12. 06:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nyáron sárgarépa levelet szoktam neki adni:)

Imádja:D:D:D:D*.*

2012. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!