Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cirmos kan macskánk....

Van egy cirmos kan macskánk. Pár hetes lehetett, mikor az utcában egy dobozba találtuk. Már elmúlt 3 éves. Kertes házban lakunk. A kérdés:Miért nem engedi, hogy simogassuk, ill, csak ritkán ha ő akarja. Nem félénk, de szinte írtózik ha szeretgetjük?!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a legtöbb macska ilyen. Imádom őket.

Az enyém is ilyen. Én is úgy mentettem. Ápoltam, gondoztam. Azóta is etetem, itatom, cserélem az almát Ő meg tök rátarti lett.

Lehet, hogy ismered de azért becopyzom:

Egy kutya gondolatai:

- Itt lakom ezzel az emberrel, aki etet engem, meleg szállást biztosít, simogat és szeret engem. Biztosan ő az Isten!

Egy macska gondolatai:

- Itt lakom ezzel az emberrel. Etet engem, simogat, takarít, szállást biztosít. Ezek szerint én vagyok az Isten!

2010. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

utsóXD ez jó

ezt honnan szedted?

2010. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért van,hogy szomszéd,rokon,ismerősök macskái,bújósak,és szinte követelik a simogatást?
2010. ápr. 7. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 5 cicánk van, 1 évestől 14 évesig minden korosztály. Egész más egyéniség mindegyik: a 14 éves (2éves korában került hozzánk) a férjemnek még most sem engedi megfogni magát, pedig ő imádja a cicákat. Van, amelyik állandóan felkéredzkedik a karjába, turkál a szakállában, hozzádörzsöli az arcocskáját. Van, aki csak az ágyon fekve hagyja a simogatást, jártában-keltében nem lehet hozzányúlni. Szóval fogadd el olyannak a jellemét és a viselkedését, amilyenre a természet alkotta, így is sok örömöd lesz benne.
2010. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Macskája válogatja.

A kis korban, már a mamija alól kivett és simogatott cicák általában felnőttként is jobban szeretik a simogatást, ha látják, az anyjuk is jól tűri.

De az a cica, amelyiket az anyja rejtegetett, és az anyja is tartózkodott az emberektől, az maga is csak eltűri, de nem kéri az ember szeretetét.

Kölyökkorban dől el minden.


Az idézet egyébként egy régi macskás vicc (de attól még igaz!), fent van a viccesviccek.hu-n is.

2010. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Én 4 hetes korától neveltem egy cicát, mert az anyja nem gondozta. Kizárólag engem fogad el, de hozzám úgy bújik, hogy átöleli a karomat a mancsával. Mindenki mással tartózkodó, nem engedi simogatni magát. A legérdekesebb, hogy a páromat egyenesen utálja, aki lassan idegrohamot kap, hogy 3 év alatt képtelen volt megbarátkozni a cicussal még egy simi erejéig sem, pedig egyébként kedvelik őt az állatok.
2010. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!