Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért félnek még mindig a...

Mért félnek még mindig a neonjaim?

Figyelt kérdés
2napja vettem 20 neont,de még most is frászt kapnak ha felkapcsolom a lámpájukat.Tiszta pánikba vannak,beúsznak a növények alá.Lesz ez még jobb?Azért a lámpának néha kell égnie...Vmi tipp?Vagy csak idő kell nekik?
2011. szept. 7. 21:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
hát igen,ez az akvárium olyan mint a enyém:) jobban is tetszik,mint a neonos!Az egyetlen baj,hogy nekem a neonhal nagyon tetszik..ez a csigasügér..nem annyira:( Van még más fajta mutatósabb hal ami beleillene az aksimba?
2011. szept. 8. 16:14
 22/25 anonim ***** válasza:

Az ilyen környezet a sügereknek tökéletes. Kölülük kizárólag a csigasügik férnek ekkora helyen. Am. sügerekhez (afrikaiakhoz 3-400 liter a beugró)


Hát ez a mutatós dolog elég szubjektív, nekem pl. egy feketevizes akvi is mutatós.

A neonoknak sem kell föltétlenül teát csinálni a vízből, valamennyi kompromisszum is lehet.

Egy aljzat cserével, több növénnyel, (úszónövénnyel is akár, az árnyékolásért) már sokat lendítenél a dolgon.


De a legelső a túltelepítés megszűntetése, mert ha így marad, rövidesen nem lesz minek átalakítani az akvit.

Sok sikert! :)

2011. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nemigen hiszem,hogy visszavennék a boltba a halakat:S Van ilyen?Ráadásul 10et innen,10et onnan vettem.Tudom,hogy nem tanácsolják,hogy máshonnan is vegyünk,de így alakult.
2011. szept. 8. 16:41
 24/25 A kérdező kommentje:
nekem sajna nem tetszik ez a barna vizes,ágas-bogas aksi.Akkor milyen fajta halak jöhetnének szóba?(nem csak sügérek)
2011. szept. 8. 16:49
 25/25 A kérdező kommentje:

Kitaláltam!

Úszó májmohát rakok a víz tetejére,így beárnyékolom valamelyest a vizet.

2011. szept. 8. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!