Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy 54 literes aksit?

Vettem egy 54 literes aksit?

Figyelt kérdés
Még nem indítottam be,ott tartok h vettem bele szűrőt meg fekete aljzatot.Szeretnék mindenképp bele egy bettát,milyen társítást ajánlotok hozzá?ha lehet vmi szép kis színes halakat szeretnék mellé,de nem neonokat,mert az már van a másik aksimba és ebbe most vmi mást szeretnék.ötletek?
2011. szept. 9. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Amandalazac, karcsú díszmárna, törpe páncélos harcsa, törpe szívóharcsa. Más nem jut eszembe ekkora mérethez.
2011. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a bettávasl kevés faj jön csak ki. valamilyen kisméretű algázót ajánlok, talán törpe szívóharcsát, az kicsi, és nem kell belőle egy nagy raj, mint páncélosból. 6-8 páncélos harcsa, vagy más rajhal zavarná a bettát. nekem 160l-ben sem fért meg senkivel, nemhogy 54l-ben...
2011. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor azt hiszem a bettát inkább kihagyom ,mert mindenképp vmi szép kis színes halakat szeretnék.a bettához csak azért ragaszkodtam,mert különösen szépnek tartom,de ha ennyire összeférhetetlen más halakkal inkább lemondok róla.talán majd vmikor veszek egy másik aksit amibe csak bettát fogok tartani:)esetleg nincs valami hozzá hasonló halacska,ami kicsit békésebb és könnyebben lehet társítani?
2011. szept. 10. 07:42
 4/7 anonim ***** válasza:
általában az akkumulátort hívják aksinak, te! :D
2011. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

általában igen,de most nem általában van:D

ebben a kategóriában,ha aksit ír valaki,mindenki tudja,hogy nem az akkumulátorról van szó(rajtad kívül);)

2011. szept. 20. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:
jóvanna, én a random kérdés funkcióval találtam meg ezt :)
2011. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond,először én is csak néztem hogy ezeknek meg mi bajuk van...:D
2011. szept. 21. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!