Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elbizonytalanodtam! 10 éves...

Elbizonytalanodtam! 10 éves fiam kapott egy 20 literes akváriumot, mivel én nem értek a halakhoz ezért az eladó véleménye szerint vettem hozzá a dolgokat! Tovább lent?

Figyelt kérdés
Szóval került bele egy elite 799-es légpumpa,adott hozzá ilyen vízelőkészítő folyadékot mivel reggeli víz volt benne és szerinte ha ezt a lötyit beleöntöm 1 óra múlva mehetnek bele a halak is...2 guppi,2 neon,2 vitorlás,1 alganyaló és egy páncélos harcsa lett a lakója:)De most elbizonytalanodtam,mert olvasgatok itt egy ideje és lehet h ennyi vízbe sok ez a hal,de még olyat is olvastam hogy 30 liternél kisebbe nem is törvényes halakat tenni:( akkor most hogy is van ez?nem szeretném ha bajuk lenne,mert nagyon örülnek neki a gyerekek!Szerintetek jó ez így vagy sok a hal?
2011. aug. 22. 22:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok nagy halszakértő, de keveslem a 20 litert ennyi halnak!
2011. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez így jó lesz. De nyugodtan vehetsz akár nagyobbat is a kutyát nem fogja érdekelni.
2011. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Hailey13 ***** válasza:
5%
az eladó valamennyire ért hozzá nem? hát ha van pénz, max vegyetek hozzá egy valamivel kisebbet, és abba át néhány halat. de hadd örüljön neki:)
2011. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
22:30-as,lehet hogy a kutyát nem érdekli de engem és a gyerekeket igen,szóval ha bunkó vagy inkább maradj csendbe!Miért olyan nagy baj,ha nem akarom kínozni a halakat sem és csalódást sem szeretnék a gyerekeknek ha esetleg megdöglenek?többieknek köszi,de azért még várok válaszokat:)
2011. aug. 22. 22:41
 5/40 anonim ***** válasza:
13%
Én szerintem nem bántásból írta, hogy "a kutyát sem érdekli" :) hanem, hogy a halaknak semmi bajuk nem lesz az ég világon a 20 literesben.. tehát, ha veszel egy nagyobbat, akkor lesz egy nagyobb, de ha nem veszel, akkor marad gy kisebb, viszont a halak abban is klasszul eléldegélnek... Érted? tehát a kutyát sem érdekli, hogy nagyobb az akvárium vagy sem, nem hogy a halakat. :)
2011. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
A vitorlások ha maradnának (nem fognak mert nekik rohadtul kevés ez a hely, gyorsan kinövik vagy beledöglenek), ki fogják nyírni a guppikat. :(
2011. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Igen, bocsánat, még azt akartam írni, hogy szerintem is jobb lenne, ha nagyobb akvit vennél nekik, jobb a biztonság! :)
2011. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Ó,akkor én kérek elnézést ha nem bántásnak szánta,nekem elsőre úgy jött le,de most egy kicsit szégyellem magam,szóval ne haragudj:)Lehet hogy inkább elajándékozom a két vitorlásat,mert addig amíg ennyire kezdő vagyok nem akarok nagyobb akváriumba melevágni....Egyenlőre örülök ha ezek megmaradnak:)
2011. aug. 22. 23:12
 9/40 anonim ***** válasza:
71%
150-200literes akváriumba elképzelhető ez az összeállítás. és igen 30liter alatt gerincest nem tarthatsz. azt a 20literest cseréld lefele ha akarsz halakat tartani. az max garnéláknak való meg növényeknek.
2011. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
71%
és még azt kihagytam hogy nenoból csapatnak kell lennie. legalább vagy 8 darab. 2 magába nem húzza sokáig
2011. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!