Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Etethetek ezzel az élő szúnyog...

Etethetek ezzel az élő szúnyoglárvával?

Figyelt kérdés
Medencénk most, hogy bejött a hűvösebb idő, és lehűlt a víz, nem volt már klórozva és be is algásodott...jöttek a szúnyoglárvák. Rengeteg van bent, gondoltam kiveszek belőle egy befőttes üvegbe tiszta vízbe, és adok a halaknak belőle (tetrák, neonok). Szerintetek adhatok nekik, vagy inkább hagyjam? Egyébként fagyasztottal etetek (artémia, cyclops, meg néha forrázott zöldségek).
2011. szept. 12. 16:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy a fagyasztott kajás doboznak a kockáiba fagyasztom le. Mindig amikor kifogy egy, abba rakok szúnyogot. :D


Jó lehetett, mikor kikeltek az akváriumbam... :S Én figyeltem, hogy mind elfogyjon. Nehogy már itt szúnyog invázió legyen...utálom őket, így is bejön egy-kettő... :D

2011. szept. 12. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!