Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üvegtetőn kívül valami más az...

Üvegtetőn kívül valami más az akváriumra?

Figyelt kérdés
Nos, sajnos nincs üvegtetőm, úgy gondoltam nem is teszek rá...nyáron jól párolog, meg hát nem is ugrálósak a halaim. Viszont most kimászott vagy kiugrott az egyik garnélám, szerencsére még élt mikor visszatettem, és fel is éledt 1-2 perc alatt, és már semmi baja látszólag. Mondom akkor benézek az akvárium mögé. Hát persze h volt ott egy halam. :( Ezt nem hiszem el! :( Nem tudok már rá üvegtetőt, mert akkor merevítést kéne beragasztani, leengedni nem tudom mert 1 hónapja lett kész és táptalaj van bent meg egy rakat növény meg minden...teletöltve meg hogy ragasszak akármit is? Meg hát a világítás miatt is jobb lenne, ha nem lenne ott semmi...mit lehetne még kitalálni, ami jó lenne oda? Valakinek van valami ötlete?
2011. szept. 14. 21:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az is igaz. Úgyis fele-fele lesz csak a 2 "szinten". Meg hát üvegtetőnek nem kell vastag üveg. Vékonyak meg vannak itthon szerintem. Csak nem tudom hirtelen hová menjek sínért. Aquadepo-ba csak 2 műanyagdarabért nem akarok bekocsikázni, tőlem sajna kb. 20 km-re van. Utánanézek hol lehet még kapni. :) Sajna egyik akvarisztika sincs közel, illetve itt van egy ahol lakom, de nem hiszem, hogy a srácnak lenne ilyen sínje.
2011. szept. 14. 22:48
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha az Oktogon közelebb esik hozzád, akkor

Atlantisz díszállat - VI. Eötvös u. 28.


Én ott vettem átlátszó műanyag sínt, tán egy éve.

De telefonon rá lehet kérdezni, hogy most van e neki 2db 80centis darab: 06-70-701-7550

2011. szept. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sajnos nem esik közel, Dunaharasztin lakom helyileg. :( De ha bent járok legközelebb pesten, akkor valahol meg fogom nézni, ha addig nem szerzek valahonnan. :)
2011. szept. 15. 08:40
 14/15 anonim ***** válasza:

Én csináltattam régen egy terráriumot és azon is van ilyen sin. Márton Csaba csinálta, [link]

Hívd fel és kérdezz rá, hogy hol lehet ilyet venni.

Nem hiszem hogy ő díszhalas boltban veszi.

Pl tök jó apró szemű fémrácsot is rakott nekem a terrárium tetejére, és olyant én nem láttam még Obiban, tehát biztos tud valami jobb boltot ahol vannak ilyen cuccok.

2011. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. szept. 16. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!