Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A terraplázán lesz márványsügé...

A terraplázán lesz márványsügér növendék eladó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom, te tetted fel az előző terraplazas-márványos kérdést is. Mint mondtam, a terraplaza nem a sügéresek börzéje, de néhány színváltozat talán fellelhető lesz.
2011. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott nem inkább hüllők, meg csótányok vannak? Nem voltam még egyiken sem.
2011. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon komoly az akvarisztikai része is, nagyon ritka halakat is belehet szerezni, és tavaly olyan gyönyörű guppik voltak:D Kint van az akvaristáról Brekk, a Green Aqua, a kékrák, a békás halas, kint van a sera hazai nagykere, Pasaréti is fog kereskedni, az AME is kint lesz, meg kisebb halkupecek.
2011. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
A legutóbbit szinte teljes egészében végigfotóztam, és egyáltalán nem találkoztam márványsügérrel. Néhány ritka faj akadt, meg ritka változatok, de inkább csak mutatóba. Igazából a 90%-a elég hétköznapi halakból állt, és azok is elég rossz állapotban voltak a nem éppen paradicsomi körülményektől. A helyedben inkább valamelyik nagyobb akvarisztikai üzletet kérném fel rá, hogy rendeljenek, vagy esetleg Bécsben néznék körbe.
2011. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak egy akvarisztikai börzén voltam régen, de ott is lepattant halak voltak bezacskózva. Találkoztam az egyik boltossal is, aki innen ment ki oda. Én ott csak növényt vettem, de szárazföldön nevelt növények voltak, lehet, mert mind kidöglött. Viszont márványsügeret ott se láttam.
2011. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:
A vadonban láttam márványsügér növendékeket, két színváltozatban is.
2011. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!