Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen hal, azt mondták...

Ez milyen hal, azt mondták hogy kőhal és brakkvizi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Darázsgébek mellé akarom berakni. Szerinted?


2011. szept. 22. 19:15
1 2
 1/14 Platypus ***** válasza:

[link]

Ha kőhal, akkor itt kell lennie, de nem nagyon hasonlít. Lehet, hogy csak fiatal és azért nem ronda még ennyire. Ha tényleg ez, akkor inkább vidd vissza, mert az összes rohadt mérgező.


Juteszembe, szeretnél 4 db. Palaemon serratus garnélát ajándékba?

2011. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fú, igen :D
2011. szept. 22. 19:44
 3/14 Daphina ***** válasza:

Ez egy fiatal kőhal.

Azt ajánlom vidd vissza!

Ahogy plati-is mondja mérgező, és ha megnő akár meg is ölhet!

2011. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A boltost megszúrta, épp csak hozzáért és utána 1 napig fájt az ujja. Más baja nem lett.

Én persze nem fogom meg kézzel, max hálóval.

Akkor még 1-2 hétig nézegetem, aztán majd visszaviszem.

Kár, pedig nekem tetszik.

2011. szept. 22. 20:19
 5/14 A kérdező kommentje:
De ez biztos kőhal, ne valami géb? mert olyan bénán úszik.
2011. szept. 22. 20:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerinted hány napja van még hátra a boltosnak? Megmondjam neki? :D
2011. szept. 22. 20:26
 7/14 Platypus ***** válasza:
100%

Háát. Synanceia horrida lehet az alapján, hogy emellett látom csak a brakkvízi feliratot. És a világ egyik legmérgezőbb hala. A leírások szerint gyorsan ható neurotoxinja van, tehát már hatott volna, ha a hal elég idős lett volna. Hülye játék ilyen állatot 0 ismerettel tartani. Árulni meg kvázi bűntény.


[link]

"I got spiked on the finger by a stonefish in Australia. Imagine having each knuckle, then the wrist, elbow and shoulder being hit in turn with a sledgehammer over the course of about an hour. Then about an hour later imagine taking a real kicking to both kidneys for about 45 minutes so that you couldn't stand or straighten up. I was late 20s, pretty fit physically and this was the tiniest of nicks. Got sensation back in my finger after a few days but had recurrent kidney pains periodically for several years afterwards."

2011. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Faxa. Közben levideóztam. Darázsgébet se bántotta, kipróbáltam. De najó, akkor hamarosan visszaviszem.

http://www.youtube.com/watch?v=KUrVi20vDBA

2011. szept. 22. 21:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Na most az az érdekes, hogy 2db törpe szívóharcsával együtt hoztam, mer azt vettem barátom akváriumába. Szóval egy zacskóban jöttek, édesvízbe, és aztán raktam át a brakkvízbe. Még a harcsák élnek, most néztem meg, őket nem szúrta meg ezek szerint. Pedig a kis zacskóba lehetett volna gond ezzel. Biztos azért, még mert tényleg még kicsi. Akkor nem fogom megvárni míg megnő :)
2011. szept. 22. 21:42
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik ahogy kalimpál az uszonyával.

Olyan édi. Kár, hogy ilyen veszedelmes :/

2011. szept. 22. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!