Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma vettem egy márvány sügért...

Ma vettem egy márvány sügért és úszott meg minden de most fekszik a homokban és kicsit el van dőlve mi lehet ez?

Figyelt kérdés
kb egy 10 perce csinálja ezt
2011. szept. 23. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Le tud feküdni, de ha gyorsan mozog a kopoltyúja akkor kéne neki több levegő.
2011. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
van levegőztetőm de mostmár tökre feloldódot evett és csak úgy száguldozik :DD szerencsére neki nem kellett 2 nap csak 4 5 óra köszi a válaszokat
2011. szept. 23. 22:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem kitépkedte a növényeket és épített belőle egy barikádot, hogy ne lássam, és mögé bújt. Aztán szétszaggatta az összes növényt, úgyhogy a végén kapott műanyag hínárokat. Azt is mindig vitte ide-oda a szájával. Szerintem jó fej hal. Meg le is tud feküdni. Néha csinálta nekem is.
2011. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na erre gondoltam én is amikor azt írtam,hogy túl agresszív lett.Pl a növényeimet egy centis darabokra szecskázta,és úgy lerombolta az akvárium képét,hogy az már élvezhetetlenné vált:(
2011. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem a hal nagyságát kérdő jeleztem meg tudom mekkora akvárium kell neki ezért írtam a bánya tavat ! sajnos nekem már tört össze 100 literes a szobámba .! eltudod képzelni ,milyen árvizet csinált ? és mit fog a 400 literes? XD!!
2011. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a halim, akármilyen fajta, először mindig egy kicsit passziv, nem nagyon mozog, kicsit olyan mintha"szomorú lenne" Gondolj bele, eddig lehet, hogy csak abban az akváriumban élt, ahol született, elég nagy trauma neki a haza cipelés zacskóban, az új víz, új környezet. Szerintem max 2 nap és minden rendben lesz. Egyébként, hogy van most?
2011. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi, most látom, hogy már száguldozik, akkor minden okés vele :D
2011. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!