Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történt reggelre az ancimma...

Mi történt reggelre az ancimmal? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap vettem,egyik halam sem szekálta,nem olyan csipkedős fajták.. Éjszakára mindíg letakarom őket ma meg már háttal a szűrőnél volt,azt hittem alszik..:( Kicsit benyúltam halhálóval,és döglött..de miért?:(
2011. szept. 30. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. Már a kereskedésben is betegeskedhetett, nem ritka az ilyen. Aztán szállítás közben is sérülhetett. A telepítésnél figyelni kell a hőmérsékletkiegyenlítésre, 1 órán át zacskóval együtt kell az akváriumban tartani a halat. Aztán lehet baj a vízparaméterekkel, ha nagyon eltérnek az általa megszokottól, az is megölheti. Aztán találhatott valami mérgezőt az akváriumban, például egy festett dísztárgyat. Így ennyi alapján mi nem tudjuk kitalálni.
2011. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már eleve beteg, vagy valami miatt legyengült volt, és most a szállítás és környezetváltozás stressze betett neki végleg.
2011. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!