Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy néz ki a tűzgurámi nősténye?

Hogy néz ki a tűzgurámi nősténye?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

ez a hím:

[link]


ez a nőstény:

[link]


A nő mindenképp fakóbb.

2011. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Hable válaszát, az első válaszoló pedig értelmesebben is eltölthetné az idejét! Akkor nekem 2 hímem van, ezek tarthatóak együtt 72 literes akváriumban?
2011. okt. 1. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy pár lenne, az biztos tartható lenne, de hogy két hím mit csinál majd azt nem tudom.


Ha bántani kezdik egymást, akkor majd az egyiket tedd át egy vödörbe, vidd el a boltba és próbálj kérni helyette egy nőstényt. Mást nem tudok mondani.

2011. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is erre jutottam, ma tettem is egy próbát az egyik kereskedésben, de nem volt nőstényük. Sőt, azt is mondta az eladó, hogy nem nagyon szokott lenni. Marad a várakozás, hát a nagyobbik néha elkergeti a kisebbet.
2011. okt. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!