Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől van az hogy az én...

Saxy kérdése:

Mitől van az hogy az én levegőztetőm annyira kavarja a vizet más you tube os vidiken olyan szép csendes a viz az ennyimbe mi a francért kavar ugy a levegőzető?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a tiéd előrebb.
2011. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki szivacsszűrővel, talán kisebb lesz az áramlás.

Én pl a kavicsos szűrőm tetejére vágtam egy szivacs karikát, és máris jobb volt az áramlás. Előtte a betta halam nagyon zavarta az erős sodrás, látszott is rajta hogy tele van a faca, de a neonok meg borzasztó mód élvezték. Nemtom jól e? de kitaláltam hogy egy kb centis szivacs lapból vágtam bele egy karikát. azóta mindenkinek jobb.neonoknak maradt a játszótér, és a bettám is tud úszni.

2011. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Levegőztetőről vagy szűrőről van szó?

Mekkora az akvárium és milyen teljesítményű a levegőztető?

2011. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] ez van nekem!!
2011. okt. 4. 22:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Táhát levegőztető is és szürő is egyben nem esőztetőn van hanem ilyen kis csövön van amin lehet szabájozni a levegő áramlást de neekm a vizet amit átforgat az rohadt erős és nemtudok velem mit csinálni ugy kavarja a vizet hogy 1 növényem ami előtte volt ki is pusztult.
2011. okt. 4. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:

A halileát nem ismerem, de próbáld lehúzni a levegő csövet róla teljesen, akkor nem fúj levegőt. A szűrő kifújóját pedig fordítsd a fal felé, úgy talán kisebb lesz a sodrás.

Ha sehogy nem jó, akkor meg vegyél egy Aquael fan-1 szűrőt helyette, az nem csinál tornádót.

2011. okt. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ hasznos volt csak ha leveszem a kis gumi csövet és nemfúj be levegőt nemfulladnak meg a halak?
2011. okt. 5. 12:02
 8/9 Frontosa ***** válasza:

Nem, a lényeg, hogy mozgassa a vízfelszint.

A szűrő tipusát nem írtad, lehet, hogy szabályozható a teljesítménye.

Üdv,

2011. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha turofilter akkor nem kell levenned a csövet, elég ha a cső végén elzárod azzal a fekete szabájzóval. De szerintem más tipusoknál is van hasonló
2011. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!