Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy egy átlagos kinézetű, de nyomulós lánynak könnyebben összejön egy kapcsolat egy sráccal, mint egy szép, de csendes és visszahúzódónak?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, aki nagyon jóképű, divatosan öltözködik, ad magára, ápolt, tiszta, intelligens, nem dohányzik, jár bulizni, de nem viszi túlzásba, azt is mondhatnánk, hogy ő a tökéletes pasi, persze tudom, hogy nincs ilyen.

Van két lány: egy szép arcú, jó alakú, divatos, csinos, kedves lány, aki nem poénkodik, nincsenek beszólásai(itt jókra gondolok), nem jár bulizni, nincs sok barátja, akikkel eljárhatna ide-oda, beszélget de nem sokat, fiúkkal szinte egyáltalán nem, ha beszél is csak semleges témákról, a fiúk sem sokat szólnak hozzá.

A másik lány szintén divatosan öltözködik, de nem minőségi rucikba, inkább kínai vagy piaci, nem olyan szép, inkább átlagos kűlsejű, de nagydumás, sokat beszélget, fiúkkal is jól eldumál, eljár bulizni, sok barátja van, gyakran hozzáér a pasikhoz és ők is hozzá, nyomulgat szinte már túl nyalizik a dumájával. Vele kezdeményeznek beszélgetést pasik is.

Szóval szerintetek igaz, hogy egy jó pasit könnyebben megkap egy kevésbé szép, de nyomulós lány, aki jól játsza ki a lapjait, mint egy szép, de visszahúzódó lány, aki csak várja a hercegét?


2011. ápr. 9. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát én tuti téged választanálak!
2011. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Honnan tudod melyik vagyok?:P
2011. ápr. 9. 16:38
 3/24 anonim ***** válasza:

sokszor sajna igaz... :S

persze most nemcsak a külsőségek a lényegek, (kínai cuccai lehet, h azért vannak, mert nincs pénzük másra) hanem az, h lehet, h a csendes csajszi is tök jó fej, csak ő mondjuk nem adja az egész világ tudtára. velem is ez a helyzet kb amit leírtál; van egy álomjó pasi, én vagyok a csendes, inkább visszahúzódó csaj, vannak más lányok, akik egyáltalán nem extrák, csak nyomulósabbak. :)

15/L

2011. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben!De sztem megéri várni!Mert nem a mennyiség számít hanem a minőség!
2011. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan tudod melyik vagyok?:P"


Első vagyok, te pedig gondolom a csendes de igényes... Lejön a szövegből. :)

2011. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

ezt én nem "nyomulós"nak hívnám, hanem jófejnek.

lehet egy lány akármilyen szép, ha amúgy egy szürke egér, nem sok embernek fog tetszeni.

2011. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csendesebb lány jobban bejönne, mert van benne valami titokzatos és nagyobb kihívás is lenne megszerezni, de igen, ebben az esetben valószínű, h az átlagos nyomulós lánynak több esélye van.
2011. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

sztem attól, h egy lány csendes, nem feltétlen "szürke kisegér"!!!

csak vannak csajok, akik inkább magukba húzódnak, pedig sokszor jobb fejek, mint a nagydumások, ha közelebbről megismered őket.

2011. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67-es! Ne oszd már a hülyeségeket. Kinek mi a "jófej"... Nekem egy igénytelen rib@nc biztos nem az.
2011. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jó tényleg én vagyok az első, de mitől szürke egér valaki? Mert én azt pont a külsőre szoktam érteni, pl sima farmer-póló kombinációra, és a folytonos taperászás meg ilyen édes vagy, olyan aranyos vagy szöveg nem nyalizás nem nyomulás??? Lehet tényleg én csinálok valamit rosszúl, de hiába próbálok beszélgetni a pasikkal, ha ők soha tényleg soha nem kezdeményeznek velem beszélgetést, és 3-4 alkalom után, mikor már csakis én kezdeméynezek tényleg megunom...:(
2011. ápr. 9. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!