Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról aki nem olyan szép és igényes, túlsúlyos, nincs önbizalma és csendes?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én így hogy nem ismerem, semmit. :) Talán annyit, hogy biztosan nem érzi magát jól a bőrében. Ez egy ördögi kör: nincs önbizalma, ezért már fel is adja az egészet, úgymond; nem szépítkezik, nem igényes magára, kicsit fel is szed. De ettől még kevesebb lesz az önbizalma, és így tovább...

Ki kell törni ebből a körből! Saját tapasztalatomból írom... volt egy idő, amikor én is nagyon csendes, visszahúzódó lány voltam, nem nagyon figyeltem oda magamra. Egyszer csak elegem lett, a lógós pulcsik helyett felvettem a csinosabbakat, kicsit elkezdtem magamra odafigyelni, és rögtön jobb lett a közérzetem! Mások is észrevették a változást, többen hozzám szóltak, lettek barátaim. Ez pedig önbizalmat adott. :)

Hajrá neked is! :))

2010. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hajrá, össze kell kapnia magát, hogy kimásszon a gödörből, mert ha így folytatja, lehet, hogy elcseszi az egész életét.
2010. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem szép (azaz természetileg nincs barbie külseje), azzal nincs semmi baj. Mindenkin lehet javítani egy kis sminkkel, stb., de hogy igényes legyen, szerintem az nagyon fontos. Én nem szeretem az igénytelen embereket. A túlsúlyossal sincs gond egy bizonyos határon belül, illetve ezen lehet változtatni, csak akaraterő kérdése. Csendesnek lenni sem bűn, lényeg, hogy legyen 1-2 ember a környezetében, akinek megnyílik, nem kell mindenkinek a társaság középpontjának lenni. Az önbizalom már húzósabb kérdés, az sokszor a szép lányoknak sincs. Ez adatok alapján lehetnél nekem szimpatikus, meg nem is, de ha 1-2 jó tanácsot elfogadsz, szerintem először kezdj a súlyoddal valamit. Járj sportolni, az boldogság-hormont termel, figyelj az étkezésedre, adj le pár kilót, biztos kapsz majd rá bókokat, szebb alakkal könnyebb csinos ruhákat találni, akkor biztos lesz kedved egyéb dolgokra is igényesnek lenni (haj, smink, kiegészítők), aztán jöhetnek az újabb biztatások, kicsit nő az önbizalmad, és ha bízol magadban, mersz majd megszólalni, hangosabb lenni:)
2010. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy pont olyan lehet mint én voltam tizenévesen, ezért neki is meg kéne változnia külsőleg, fogyni, új frizura, új ruhák, stb. És utána egész más ember lesz belsőleg is, jobban fogja érezni magát, stb. Nekem bevált.
2010. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Az hogy valaki szép-e az elég szubjektív dolog... nekem pl mem tetszik a nagy többség által szépnek kikáltott nőeszmény.


Az igénytelenségre nincs pardon. Egy kicsi lazaság belefér, sőt jó is, de ha saját magával szemben nem képes egy ekkora pici gesztusra, én mit várjak tőle?


Ameddig nem extrém mértékű a túlsúly nem olyan nagy baj, én is küzdöttem az alkatommal eleget, sokkal szimpatikusabb egy kicsit husis csaj mint egy beképzelt botsáska.


Az önbizalom hiányon mindenkinek magának kell túlleni. Tök felesleges magadat ilyesmivel strapálni. Attól hogy szégyelled aki vagy még nem leszel más ember.


A csendesség se baj igazán, bár én szeretem ha valakinek van véleménye és mer vitatkozni ha úgy látja, hogy szükséges.

2010. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy valaki nem "olyan szép", nem születhet mindenki gyönyörűnek. De ha nem igényes, akkor az számomra taszító, nem nagyon barátkozom igénytelen emberekkel. Pl. ismerek egy ilyen típusú lányt, tényleg nem egy szépség, kicsit duci is (inkább azt mondanám, hogy széles), és ezzel még nem is lenne baj, csak annyira nem látja, hogy mi áll jól neki... Ráadásul nagyon hülyén kompenzálja azt, hogy nem jó a megjelenése. Szóval önbizalma nincs, és ezt azzal leplezi, hogy mindenkit leszól, kibeszél, lenéz, plusz állandóan panaszkodik mindenre. Hát nem is sokan kedvelik.

Ezzel szemben ismerek olyan lányt is, aki szintén duci, nem is szép arcú, de van stílusa, és az egész lényén érződik, hogy szereti önmagát, így mások is képesek őt szeretni, élvezni a társaságát.

2010. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a
2010. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
b
2010. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!