Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi megeszi a tubifexet? :O

Guppi megeszi a tubifexet? :O

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
minden hal megeszi, főleg ami húsevő
2011. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsoka79 ***** válasza:
Mielőtt meg eteted a halaiddal a tubifexet nem árt ha az alapszabályokat tudod. Ha meg vásároltad akkor 1-2 napig csak a vizet cseréld le róla és csak utána add a halaknak. Erre azért van szükség mert elég mocskos környezetből származnak és a belükben található bacik könnyen végeznek a halaiddal. A másik hogy csak annyit tegyél az akváriumba amennyit megesznek pár perc alatt, ez azért mert ha elszaporodnak az aljzatban az nagyon nem jó és nagyon nehéz ki írtani. Naponta cseréld rajta a vizet és hűtőben tartsad, tovább élnek. Én 1 hétig szoktam etetni vele aztán a maradékot le fagyasztom, ásványvizes palack alját vágom szét és a kis mélyedésekbe teszem kb 1 adag. De ha soknak találom szét szoktam vágni. Jah és fagyasztva nem szaporodik viszont a tápértékét megtartja.
2011. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsoka79 ***** válasza:
Jah! Nekem 1 adag 1 hónapig elég.
2011. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kzs ***** válasza:

Megeszi éppen, de az elevenszülő halak (mint pl.a guppi)sokkal inkább növényevők, mint ragadozók.

Szívesebben esznek növényi jellegű kajákat.

Javaslom, hogy adj nekik mirelit parajpürét (egy kis kockányi mennyiséget langyos vízben felolvasztasz, és lassan beadagolod az akváriumba).

2011. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!