Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináltok a "fölösleges"...

Mit csináltok a "fölösleges" garnélákkal?

Figyelt kérdés
Gondolom nem vesz senki annyi akváriumot amennyit lassan megtöltenek. Egy idő után leáll a szaporodás? Beveszik üzletbe? Feltételezve, hogy nem lehet senkinek elajándékozni.
2011. okt. 13. 20:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ZooleK.......... -,-
2011. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2cm-s kis kaják, fogpiszkálónak lehet jók, de még nem kóstoltam.
2011. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
a bee fajtából is van több, de ha veszel new bee garnálét azt könnyebb tartani, mint pl black bee
2011. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Red cherryt akarok tartani, garnelainfo-n v akvaristán olvastam, hogy növényes garnélás nanonak 15 körülit ajánlottak.


Még egy kérdés. A jávait kb 5 napja beleraktam az akiba, első nap a viztetején volt, második nap feljött és azóta lebeg a tetejéhez közel. Tipp? Elméletileg a talajon kéne legyen nem?


Ja és romániábol vagyok, azért nem aktuálisak a magyarországi hirdetések.

2011. okt. 14. 17:39
 15/20 anonim ***** válasza:
Kötözd rá valamire a jávai mohát(pl:kő vagy faág persze olyanra ami lesüllyed), akkor nyugton marad később hozzá is tud tapadni valamihez,de nem mindenhez nő oda.
2011. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
add nekem ^^
2011. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Irtam, hogy még nincs garnélám, csak előre akartam tudni, hogy mi legyen ha sokan lesznek. Ha lesz, adok neked is, csak gyere utána.


A többieknek köszönöm.

2011. okt. 14. 22:30
 18/20 anonim ***** válasza:

csinálhatsz a mohából kis fenyőfát is.

Rátekered a mohát vékony fűzfa ágra, aztán rákötöd damillal vagy cérnával, és az ágat meg benyomod a kavicsba hogy ne dőljön el.


Vagy ha szerzel "siporax" kerámia hengert, abból 3db-ot rákötsz az ág aljára, az lenntartja a víz alatt.


Csinálsz sok ilyen ágat, az idővel majd kiszőrösödik és karácsonyra már tök jó fenyőfék lesznek belőle.

Alulra meg teszel fehér homokot, az meg úgy néz majd ki, mint ha hó lenne. Havas fenyőerdő.

2011. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
és akkor a piros garnélákra meg mondhatod, hogy mikulások, vagy mizzudomén :)
2011. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha túl túl sok lenne, egyszerűen ereszd őket egy közeli tóba a hínáros részen. Vagy elszaporodnak, vagy megeszik őket, de kárba nem fog veszni.
2011. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!