Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől lehetnek a barna foltok...

Mitől lehetnek a barna foltok az akváriumomban?

Figyelt kérdés
Barna foltok jelentek meg az akváriumomban, főleg az alján, a kavicsokon, de előfordul az oldalán is egy kicsi. Nincs élő növényem az aksiban, csak 2 db műnövény. Mitől lehetnek ezek a barna foltok? Kb. 2 hete tisztítottam ki teljesen az egészet, van benne szűrő is. 3 halam van benne, 2 pontylazac, és egy betta.
2009. máj. 2. 20:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem hétfőn beszerzek egy algaevőt!
2009. máj. 3. 13:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is most jelentek meg barna foltok az aksimban.Nem tudom mi lehet ez de az biztos, hogy nem alga. Láttam már barna algát és zöldet is természetesen, de ez nem az. Ja és van algaevőm de nem eszi meg.Azt nem tudom, ha teljesen kitakarítanám az aksit akkor vissza jönne-e. Egyébként az is lehet, hogy alga csak azért nem eszi meg az alganyaló, mert ezt a fajtát nem szereti.Ha kapsz vmi használható tanácsot légyszi szólj nekem is.
2009. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Megvettem az algaevőt, egyelőre csak odatapadt az aksi falához, de amennyi esze van persze nem az algás falhoz :) Szóval várok... :)
2009. máj. 4. 20:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Én vok akinek az aksijában van ugyanolyan barna folt. Kicsit jobban utána néztem mi lehet ez és sztem ez ecsetalga.Ha éhes az alganyaló akkor megeszi, de nem a kedvence.
2009. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem nagyon eszi a halacska az algát :(
2009. máj. 6. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!