Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhes a halam, lenne pár...

Terhes a halam, lenne pár kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Terhes a halam (nagy pocak) és teknősök mellet van. Nem eszi meg a teknős a kicsi ikrákat? És egyfolytában bujkál a teknős napozó alatt akkor mit csinál? Keresi a helyet, hogy hova rakja az ikrákat?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. okt. 20. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Esetleg... Ha a fajtáját leírnád...

Teknős mellett egyébként nem tartható hal. Egyrészt amint tudja, meg fogja enni, hiszen ragadozó, másrészt a halaknak szükséges vízminőség nem tartható fenn teknős mellett.

2011. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hal terhes?? istenem >.<
2011. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
terhes hal :"D
2011. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem tudtam, hogy kell le írni ha "terhes" egy hal, bocsi! A tekik nem ették meg már 1 hónapja ott tartom és a halak is vígan élnek. Fehér szinű a hasa és zöldes kékes csík van a rajta és a teteje meg barna.
2011. okt. 20. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:

"a teteje meg barna"

és egy halról beszélünk :)

2011. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

már kemény egy hónapja? Gratulálok. Állatkínzás, amit csinálsz. Vagy tartsd eleségnek és gyorsan végezz vele, vagy tarts díszhalnak és biztosítsd neki a megfelelő körülményeket.

Erről a halról van szó a felső képen?

[link]

Nézd meg kérlek az igényeit...

Amúgy nem biztos, hogy terhes, lehet, hogy már lebetegedett, hasvízkór, bélgyulladás is szóba jöhet. Látni kellene, hogy meg lehessen mondani.


Akik meg a terhesen röhögnek: léteznek elevenszülő halak, akik terhesek, és a többi állathoz hasonlóan ellenek.

2011. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy még ez lehet esetleg:

[link]

Ez viszont nem elevenszülő, nála a nagy has azt jelenti, hogy döglődik.

2011. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyik sem! De nem csak én tartok halat teknős mellet. Nincs amúgy vízmelegítő.
2011. okt. 20. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó, például a gyermekét sem egy ember veri. Attól, hogy más is csinálja, még nem követendő példa. Nekem is van teknősöm. Kap néha élő kaját is, nincs ezzel gond. Viszont meg kell értened, hogy a teknős vizében egy halnak szörnyű az élete. Állandó stressz, ammóniamérgezés, ingerszegény környezet (gondolom nincsenek benn növények, a teknős megenné). Konkrétan fájdalmai vannak, szörnyű lehet neki.


Lehet amúgy teknős mellett halat tartani: 1. Rengeteg élő növény. 2. Erős külső szűrő. 3. Gyorsúszású halak. 4. A teknősök nem az akváriumban kapnak enni és nem ott ürítenek.

2011. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is azért vettem, hogy majd megeszik a tekik a halat de nem ették meg. Akkor le viszem nagynénimhez neki sok hala van. Így a halacska sem szenved! ;)
2011. okt. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!