Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elkezdett szülni a guppim,...

Elkezdett szülni a guppim, nem igazán voltam rá felkészülve. SOS?

Figyelt kérdés
ezért egy négyszögletes műanyag "lavorba" tettem, a guppielletővel együtt. Eddig 4kicsi van, nem tudom mennyi lesz, nem nagy a hasa a lányguppinak. Mivel etessem majd a kicsiket? és nem baj ha nem lesz bent nekik levegőztető meg ilyenek? Most hirtelen csak 1 van.
2011. okt. 26. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
apróra morzsolt díszhaltáppal lehet. Sztem a vízszűrőt szedd ki, mert lehet hogy bekapja.
2011. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melegítő nem árt majd nekik, hiszen 1 hónapig külön kell tárolnod amíg akkorák nem lesznek hogy ne tekintsék kajának a halak. A vizet meg mindenképpen mozgatni kell, szűrni, buborékoztatni. Megsúgom de csak halkan, nekem egy pici terráriumos akváriumban vannak a halak, A nagy akvbárium alatt. 3 naponta kétharmad vízcserét csinálok rajtuk. ( egy vékony csövön a nagy akváriumból. ) Mire áttfolyik addigra át van buborékoztatva. Napokon belül kész lesz a nagy akváriumom, így majd lesz rendes helyük. Ja fűteni egy 20 w os fűtővel fűtök.
2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Levegőztető nélkül pár napig ellesznek, de felnevelni nem lehet őket. Ha meg akarod tartani, azonnal szerezz be egyet, vagy tedd vissza őket a nagy akváriumba. Rendszeresen cseréld majd rajtuk a vizet, lehet akár hetente 2*20%-ot. Hány literes a lavór? Remélem 15-20 megvan...

Amúgy cyclopssal, frissen keltett artemiával, apróra morzsolt lemezessel, ivadéktáppal etetheted őket.

2011. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!