Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beteg a teknősöm? (LENT)

Beteg a teknősöm? (LENT)

Figyelt kérdés
észrevettem, hogy a sárgafülű ékszertenősöm szeme mögött, a sárga részen van egy narancssárga folt..A másiknak is van, de nem olyan erős és neki inkább a nyakánál van. Ez természetes náluk? Vagy mi ez? Ja, és még az, hogy az előbb ráejtettem egy tálcát az akváriumra. Megrepedt az akvi, és a vízbe is esett szilánk.. Lehet hogy nyeltek le belőle? Csak mert a egyik azóta néha ránt egyet a fején..:s Légyszives segítsetek! Köszönöm.
2011. okt. 29. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem betegség, az én tekimnek is van olyan a nyakán! :) Minden tekinek más, pl. az én tekimnek is halványan látszik, a másiknak erősen. Ez normális. Ha megrepedt, és beesett szilánk, nem ginném hogy lenyelte, de a szilánkot remélem már kiszedted!! Egyébként a víz nem folyik??
2011. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam:) Természetesen kiszedtem a szilánkot, és már új akviban vannak..:)
2011. okt. 29. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj :D Ha már újba vannak, nem hinném h bajuk van ;)
2011. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen.
2014. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!